Administracija

Webmail » Login

Administracija » Login




Arhiva obaveštenja

Obaveštenje - Algoritmi i programiranje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje biće organozovano 25.05.2022. godine od 14.45 časova u kabinetu 93a

2022-05-20 19:50:11

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne osobine robe

Rezultate sa polaganja testa 2 iz predmeta Transportne osobine robe rađenog 19.5.2022. godine možete pogledati ovde
Popravni testovi 1 i 2 mogu se polagati 26.5.2022. i 2.6.2022. godine od 9 časova u učionici 96.

2022-05-20 01:01:17

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportno računovodstvo

Polaganje predispitnih obaveza (kolokvijuma) iz predmeta Transportno računovodstvo biće organizovano 24.05.2022. u 10:10

2022-05-19 19:05:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati polaganja kolokvijuma (AutoCAD) iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2022-05-19 14:07:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Polaganje testa 2 iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom biće organizovano u sredu 25.5.2022. u 8.20.
Ponovljeni test 2 biće organizovan u sredu 1.6.2022. u 11 časova.
Studenti u navedenim terminima mogu da polažu i test 1 iz Organizacije prevoza putnika železnicom i test i kolokvijum iz Organizacije prevoza robe železnicom 1

2022-05-18 22:31:53

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Marija Vukšić Popović

Termini nastave i konsultacija dr Marije Vukšić Popović od 19.05.2022. do kraja semestra održavaće se prema rasporedu istaknutom na sajtu Odseka

2022-05-18 19:14:15

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife 2

Kolokvijum iz predmeta Železničke tarife 2 održaće se u ponedeljak 23.5.2022. godine u 12,40 časova.

2022-05-18 19:13:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove elektrotehnike

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove elektrotehnike - ovde

2022-05-18 10:27:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke stanice

Nadoknada termina časova vežbi iz predmeta Železničke stanice obaviće se sutra, 18.5.2022. u terminu predavanja iz predmeta Železničke stanice.

2022-05-17 14:25:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Obaveštenje o terminima polaganja predispitnih obaveza kod dr Vesne Pavelkić - ovde

2022-05-17 14:22:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Drugi Kolokvijum iz Radio i optičkih sistema veza biće održan u četvrtak 26.05.2022 u 11h.
Drugi Kolokvijum iz Telekomunikacionih sistema 2 biće održan u ponedeljak 30.05.2022. u 13h.
U ovim terminima je moguće polagati i predispitne obaveze drugih predmeta (oss, mss) koje predaje dr Sanja Jevtić

2022-05-16 23:05:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Planiranje saobraćajnih tokova i korišćenje prostora

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Planiranje saobraćajnih tokova i korišćenje prostora - ovde

2022-05-16 12:26:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - ovde

2022-05-16 12:25:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost saobraćaja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Bezbednost saobraćaja - ovde

2022-05-16 12:24:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija javnog prevoza putnika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika - ovde

2022-05-16 12:23:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportna logistika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportna logistika - ovde

2022-05-11 16:12:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife 2

Kolokvijum iz predmeta Železničke tarife 2 održaće se u ponedeljak 16.5.2022. godine u 12,40 časova

2022-05-11 16:53:10

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne osobine robe

Test 2 iz predmeta Transportne osobine robe održaće se u četvrtak 19.5.2022. godine u 9 časova.

2022-05-11 16:11:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Drugi kolokvijum iz Železničkih TK i SS uređaja biće održan u utorak 24.05.2022. u 9h. U ovom terminu je moguće polagati i ostale predispitne obaveze iz predmeta koje drži dr Sanja Jevtić, na osnovnim i master strukovnim studijama.

2022-05-11 11:36:14

-- -- -- -- -- -- --

ERASMUS+ liste prijavljenih kandidata

ERASMUS+ liste prijavljenih kandidata i odobrenih mobilnosti možete pogledati ovde

2022-05-11 10:37:24

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

U četvrtak 12.05.2022. godine sa početkom u 11.00 u Amfiteatru Škole održaće se predavanje - predstavljanje preduzeća SŽ Tovorni promet, Ljubljana.
Prezentaciju će održati Direktorka ovog preduzeća Melita Rozman Dacar.
Prisustvo studnata studijskih programa OSS Železnički saobraćaj, Komercijalno poslovanje železnice i Javni gradski industrijski saobraćaj kao i studenata studijskog programa MSS Saobraćajno inženjerstvo svih godina je оbavezno! Studenti sa drugih studijskih programa Odseka VŽŠ, kao i nastavno osoblje i učenici ŽTŠ su dobrodošli.

2022-05-09 11:26:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2022-05-09 11:19:35

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - promena termina nastave i konsultacija dr Marije Vukšić Popović

Od 09.05.2022. promenjeni su termini nastave i konsultacija kod dr Marije Vukšić Popović i održavaće se do daljeg: Održavanje voznih sredstava - ponedeljkom od 15 h, Reparacija mašinskih elemenata - utorkom od 15 h (Otpornost materija će se držati u terminima Reparacije mašinskih elemenata), Kočnice na železničkim vozilima - sredom od 15 h, konsultacije - utorkom od 17 h i petkom od 15 h.

2022-05-06 20:13:05

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine održaće se u utorak 10.05.2022. u železničkoj stanici Beograd Ranžirna - detaljnije

2022-05-06 20:12:34

-- -- -- -- -- -- --

Nabavljen ultrazvučni uređaj DIO 1000 proizvođača STARMANS electronics, Ltd. za ispitivanje materijala

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja je 2021. godine na javnom konkursu "Razvoj visokog obrazovanja" odobrilo projekat ATUSS odsek Visoka železnička škola "Unapređenje kvaliteta obrazovnog procesa kroz inoviranje predmeta u oblasti dijagnostičke tehnike ispitivanja bez razaranja". Na osnovu ugovora o finansiranju projekta od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog ravoja (broj 612-00- 01187/2021-06/55 od 27.09.2021. godine) nabavljen je preko firme CSI Support ultrazvučni uređaj DIO 1000 proizvođača STARMANS electronics, Ltd. sa 4 sonde za ultrazvučno ispitivanje materijala.
Projekat kroz inoviranje predmeta podstiče i doprinosi razvoju digitalnih kompetencija studenata kroz korišćenje specifičnog softvera opreme za ispitivanje i akviziciju podataka, kao i način čuvanja i prenosa podataka i kalibraciju opreme za ispitivanje. Ultrazvučno ispitivanje materijala obrađuje se u predmetima Električna merenja studijskog programa Elektrotehnika u saobraćaju i u predmetima Mašinski materijali i Reparacija mašinskih elemenata studijskog programa Železniko mašinstva.
[GALERIJA]

2022-05-05 07:46:45

-- -- -- -- -- -- --

Takmičenje u pisanju eseja

Tradicionalno takmičenje mladih u pisanju eseja koji organizuje Goi Peace Foundation iz Japana - [poziv] - [brosura]

2022-05-05 07:39:02

-- -- -- -- -- -- --

SVEČANA DODELA DIPLOMA

Svečana dodela diploma održaće se 21.05.2022. u 11 časova u prostorijama Doma omladine Beograd - detaljnije

2022-05-04 12:10:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Ekologija

Drugi termin polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija održaće se 6.5.2022. godine od 11,50 h, u učionici 93

2022-05-04 11:11:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultate polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2022-05-04 11:10:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - ovde

2022-04-28 19:01:57

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Branislav Gavrilović

Časovi predavanja iz predmeta Stabilna postrojenja električne vuče planirani za 4.5.2022. i iz predmeta Eksploatacija vučnih vozila 2 planirani za 5.5.2022. godine neće biti održani

2022-04-28 14:08:28

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Ergonomija u saobraćaju

Drugi termin polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ergonomija u saobraćaju održaće se 4.5.2022. godine od 9 h, u učionici 93

2022-04-26 19:24:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2022-04-26 19:22:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2022-04-26 19:21:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportno računovodstvo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportno računovodstvo - ovde

2022-04-26 19:20:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropska regulativa u saobraćaju i transportu

Rezultati ispita iz predmeta Evropska regulativa u saobraćaju i transportu - ovde

2022-04-26 19:19:10

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Stabilna postrojenja električne vuče

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Stabilna postrojenja električne vuče - ovde

2022-04-21 12:48:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Industrijski i unutrašnji transport

Rezultati polagnja predispitnih obaveza iz predmeta Industrijski i unutrašnji transport - ovde

2022-04-21 08:37:11

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Stručna praksa

Obaveštenje o terminu obavljanja stručne prakse - ovde

2022-04-21 08:35:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektronika 1 - ovde

2022-04-21 08:33:12

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Svi studenti koji su polagali Test 1 iz predmeta OPPŽ 20.04.2022. godine su položili Test
Studenti koji nisu polagali, moći će da polažu Test u sredu 27.04.2022. godine u terminu od 11.00 do 11.45

2022-04-21 08:32:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Vesna Pavelkić - ovde

2022-04-20 14:59:46

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Odsek Visoka železnička škola neće raditi sa studentima u periodu od 22.04.-25.04.2022. godine zbog verskog praznika (Vaskrs) i od 01.05.-03.05.2022. godine zbog državnog praznika - obaveštenje

2022-04-19 14:11:16

-- -- -- -- -- -- --

Odluke Akademije

Na sajtu Akademije tehničko-umetničkih strukovnih studija u sekciji Opšta akta Akademije postavljene su odluke o
- određivanju lica za prijem informacije i vođenje postupka u vezi sa uzbunjivanjem
- imenovanju ovlašćenog lica za postupanje po zahtevima za slobodan pristup informacijama i
- određivanju lica za zaštitu podataka o ličnosti

2022-04-19 13:17:03

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj, Komercijalno poslovanje u saobraćaju i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se 19.4.2022. godine - detaljnije

2022-04-15 12:48:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2022-04-15 12:45:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Rezultati ispita iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) - ovde

2022-04-14 09:01:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2022-04-14 09:00:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita - dr Zorica Milanović - ovde

2022-04-13 15:47:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Javni gradski putnički prevoz

Rezultati ispita iz predmeta Javni gradski putnički prevoz - ovde

2022-04-13 11:25:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Planiranje saobraćajnih tokova i korišćenje prostora

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Planiranje saobraćajnih tokova i korišćenje prostora - ovde

2022-04-13 11:24:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Regulisanje saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Regulisanje saobraćaja - ovde

2022-04-13 11:22:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2022-04-12 08:59:38

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Radio i optički sistemi veza

Kolokvijum I iz predmeta Radio i optički sistemi veza biće održan 21.04.2022. (četvrtak) u 11:00

2022-04-12 08:55:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke pruge

Rezultati ispita iz predmeta Železničke pruge - ovde

2022-04-11 20:07:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Želetnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2022-04-11 20:06:04

-- -- -- -- -- -- --

Izmena termina polaganja predispitnih obaveza - Ekologija

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija održaće se 29.4.2022. godine od 11,50 h, u učionici 93

2022-04-11 10:57:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati ispita iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2022-04-11 10:06:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2022-04-10 21:14:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati ispita iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2022-04-10 21:13:03

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštavaju se studenti da će podela obrazaca kao i uvodno predavanje iz predmeta Stručna praksa 1 na MSS za studijski program Komercijalno poslovanje u saobraćaju odražti 12.04.2022. godine posle predavanja iz predmeta Analiza, kontrola i revizija poslovanja.

2022-04-08 18:41:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati ispita - dr Vesna Pavelkić - ovde

2022-04-08 18:39:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Programiranje baze podataka

Rezultati ispita iz predmeta Programiranje baze podataka - ovde

2022-04-08 12:54:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija rada logističkih centara

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija rada logističkih centara - ovde

2022-04-07 23:07:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2022-04-07 23:04:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2022-04-07 22:59:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 i Železničke tarife 2 - ovde

2022-04-07 22:56:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportno računovodstvo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportno računovodstvo - ovde

2022-04-07 22:55:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2022-04-07 22:54:33

-- -- -- -- -- -- --

Apsolventsko veče

Apsolventsko veče Visoke železničke škole Beograd će se održati u subotu, 11. juna 2022, u hotelu "Crowne Plaza" - detaljnije

2022-04-07 12:27:55

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 11. aprila u 13.30

2022-04-06 21:43:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Termini polaganja predispitnih obaveza kod dr Vesne Pavelkić - ovde

2022-04-06 16:08:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2022-04-06 16:06:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2022-04-06 16:04:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2022-04-06 16:04:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i šinski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2022-04-06 16:01:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove elektrotehnike

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove elektrotehnike - ovde

2022-04-06 10:59:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Pavlović

Rezultati ispita - dr Zoran Pavlović - ovde

2022-04-05 14:22:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati probnog testa iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde

2022-04-04 22:41:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica - ovde

2022-04-04 10:28:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultate sa polaganja testa 1 iz predmeta Transportne osobine robe možete pogledati ovde
Ponovljeni test 1 održaće se u četvrtak 7.4.2022. godine od 9 časova u učionici 96

2022-04-04 10:26:31

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 i Tehnologija železničkog saobraćaja održaće se u utorak 5.4.2022. godine od 14 časova u učionici 95

2022-04-02 18:46:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Izmene u rasporedu časova

Počev od ponedeljka 4.4.2022. godine svi časovi predavanja i vežbi na osnovnim i master strukovnim studijama održavaće se neposredno u prostorijama škole. Raspored možete pogledati ovde.

2022-04-01 23:26:37

-- -- -- -- -- -- --

Promocija projekta "Lideri generacije"

Promocija projekta održaće se 6. 4. 2022, u holu Odseka Visoka železnička škola, od 11.00 do 15.00 časova.
Kompanija "Galeb" organizuje projekat zapošljavanja "Lideri generacije" namenjen studentima završnih godina, bez radnog iskustva. Kandidatima se nudi plaćeno zaposlenje u trajanju od 6 meseci, uz pojedinačan rad sa stručnim mentorom tokom čitavog trajanja projekta. Nakon isteka perioda od 6 meseci, najboljima se pruža mogućnost da ostanu u kompaniji i nastave sa razvojem u oblastima koje ih zanimaju.
Prijave za projekat su počele 28. marta i možete ih pronaći na sajtu liderigeneracije.rs u okviru stranice KONKURS, a samo zaposlenje počinje 15. jula.
O samom projektu detaljnije se možete upoznati na sajtu liderigeneracije.rs, a sa kompanijom "Galeb" na sajtu galeb.com

2022-03-31 13:55:51

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predsipitnih obaveza kod prof. Snežane Bešić biće organizovano u sledećim terminima:
- 05.04.2022. godine u 10:10h: predispitne obaveze iz predmeta: Transportnog računovodstva - test i Menadzment prodaje
- 07.04.2022. god. u 11h iz Železničkih tarifa 1 i Železničkih tarifa 2 i Proračun i analiza troškova transporta
Predispitne obaveze na master studijama koje je držala Biljana Matić polagaće se pred komisijom: 07.04.2022.god u 15:30h - Računovodtvo troškova i poslovno odlučivanje i Evropska regulativa u saobraćaju i transportu

2022-04-04 13:22:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Algoritmi i programiranje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje - ovde

2022-03-31 11:03:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Savremene tehnologije robnog transporta

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta održaće se 1.4.2022. godine od 12h u učionici 95

2022-03-30 09:26:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović - ovde

2022-03-30 09:09:48

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta održaće se 5.4.2022. godine od 14 časova u učionici 95 i 7.4.2022. godine od 13 časova u učionici 95

2022-03-29 16:16:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 1. aprila u 13.30

2022-03-28 13:15:58

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštavaju se studenti da svoje akademske diplome mogu podići u studentskoj službi zaključno sa 1.4.2022.godine do 14h

2022-03-28 13:15:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Telekomunikacioni sistemi 2

Termin za prvi kolokvijum iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 biće organizovan u ponedeljak 11.4.2022 u 10:10

2022-03-28 09:57:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železnički TK i SS uređaji

Termin za prvi kolokvijum iz predmeta Železnički TK i SS uređaji četvrtak 7.4.2022. u 11:00

2022-03-28 09:55:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta GIS u saobraćaju i Web programiranje biće orgranizovano 01.04. sa početkom u 9 časova

2022-03-25 22:26:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 30.03. sa početkom u 14 časova

2022-03-25 22:25:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje biće organizovano 30.03. sa početkom u 10:10

2022-03-25 22:25:11

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Baze podataka, Internet tehnologija i Računarskih mreža biće organizovano 31.03. sa početkom u 9 časova

2022-03-29 13:41:08

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Obaveštenje o terminima polaganja predispitnih obaveza kod dr Vesne Pavelkić - ovde

2022-03-25 22:22:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati ispita iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2022-03-22 13:17:46

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 25. marta u 13.30 u 96

2022-03-19 10:30:02

-- -- -- -- -- -- --

JAVNI POZIV ZA PRIJAVU КANDIDATA ZA КA131 MOBILNOSTI ERAZMUS+ PROGRAMA

Akademija tehničko-umetničkih strukovnih studija Beograd (ATUSS) raspisuje jedinstveni poziv za prijavu kandidata za Erazmus+ odlazne mobilnosti prema Erazmus+ programskim zemljama. U kategoriju Erazmus+ programskih zemalja spadaju sve zemlje Evropske Unije, Norveška, Island, Lihtenštajn, Severna Makedonija, Turska i Srbija.
Sa svakog Odseka, ukupno dva studenta dobiće priliku za obavljanje stručne prakse, dok će po jedan zaposleni dobiti priliku za obuku ili držanje nastave u inostranstvu. Sve odobrene mobilnosti moraju biti realizovane do 31.10.2023. godine. Za studente, na raspolaganju su stručne prakse, odnosno Erasmus+ Traineeships koje mogu naći na sledećem linku: https://erasmusintern.org/, dok nastavno osoblje ATUSS-a može posetiti visokoškolske ustanove (VŠU) iz inostranstva radi obuke ili nastave, odnosno training or teaching.
TRAJANJE JAVNOG POZIVA: 21. mart – 30. april, 2022. godine
ROК ZA PODNOŠENJE PRIJAVA: 30. april, 2022. godine do 23:59 časova
USLOVI ZA PRIJAVLJIVANJE su dati na sledećem ovde
PRIJAVE PREDATI ELEКTRONSКIM PUTEM NA SLEDEĆU ADRESU: ljiljanap@viser.edu.rs, sa naznakom u naslovu mejla da je u pitanju prijava za КA131 mobilnost
POMOĆ I VIŠE INFORMACIJA PRI PRIJAVLJIVANJU NA ODSEКU VŽŠ možete dobiti od dr. Zorice Milanović, profesora strukovnih studija lično ili na mejl: zorica.milanovic@vzs.edu.rs

2022-03-18 17:52:06

-- -- -- -- -- -- --

Global Teacher Prize i Global Student Prize

Varkey Foundation je fondacija čiji cilj je da menja živote učenika kroz obrazovanje i pomaže nastavnicima u profesionalnom razvoju. U okviru njihovih inicijativa Global Teacher Prize i Global Student Prize dodeljuju se novčane nagrade izuzetnim nastavnicima i učenicima. Za učenike, nagrada je $100,000, dok je za nastavnike nagrada u iznosu od $1.000.000. Sa informacijama o pojedinačnim nagradama možete se upoznati na sledećoj stranici: https://www.globalteacherprize.org/ i saznati nešto više o prednostima učešća, uslovima za dobijanje ovog prestižnog priznanja i bivšim dobitnicima.
Za učenike, nagrada se dobija na osnovu šest kriterijuma: akademskog uspeha, uticaja na vršnjake, doprinosa lokalnoj zajednici, uspehu u prevazilaženju prepreka, kreativnosti i inovativnosti i želji da se pomogne globalnoj zajednici u pogledu povezivanja ljudi i institucija, dok se za nastavnike kriterijumi odnose na izvrnost u nastavnoj praksi. Precizne uslove za Global Teacher Prize možete pronaći ovde: https://www.globalteacherprize.org/global-teacher-prize/eligibility-criteria/, a za Global Student Prize ovde: https://www.globalteacherprize.org/global-student-prize/criteria-and-eligibility/.

2022-03-15 15:03:46

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Uvodni čas iz predmeta Odabrana poglavlja iz bezbednosti na master strukovnim studijama kod profesora Aleksandra Blagojevića će se održati u prostorijama škole u petak (18.03.) sa početkom od 14h (sala 93).

2022-03-15 22:28:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija javnog prevoza putnika

Uvodni čas iz nastavnog predmeta Organizacija javnog prevoza putnika na master strukovnim studijama kod predmetnog nastavnika dr Veljka Radičevića održaće se u prostorijama škole u petak 18.03.2021. godine od 12,30 časova u sali 93.

2022-03-15 14:58:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Vežbe iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara (online grupa) planirane za utorak (15.03.2022.) neće biti održane, termin nadoknade biće naknadno objaveljen.
Vežbe iz predmeta Računarske mreže planirane za sredu (16.03.2022.) neće biti održane, termin nadoknade biće naknadno objaveljen.
Vežbe iz predmeta Beze podataka planirane za četvrtak (17.03.2022.) neće biti održane, termin nadoknade biće naknadno objaveljen.
Vežbe iz predmeta GIS u saobraćaju planirane za četvrtak (17.03.2022.) neće biti održane, termin nadoknade biće naknadno objaveljen.

2022-03-13 23:04:30

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Poziv studentima II godine Master studija studijski program Saobraćajno inženjerstvo koji su kao izborni odabrali predmet Simulacija saobrćaja da do ponedeljka 14. marta do 20.00 pošalju svoje e-mail adrese prof. Zorici Milanović kako bi bili uključeni u Google učionicu

2022-03-12 14:12:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 18. marta u 13.30 u 96

2022-03-11 17:27:24

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Aprilski ispitni rok

Prijava ispita za aprilski ispitni rok za sve studente obaviće se u periodu od 16. do 25. marta 2022. godine. Raspored ispita možete pogledati ovde

2022-03-11 12:04:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Kontrola kvaliteta napajanja postrojenja elektrovuče

Rezultati ispita iz predmeta Kontrola kvaliteta napajanja postrojenja elektrovuče - ovde

2022-03-11 11:52:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost na radu u saobraćaju i transportu

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu u saobraćaju i transportu - ovde

2022-03-11 11:51:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Početak nastave na master strukovnim studijama

Nastava u letnjem semestru na master strukovnim studijama počinje u ponedeljak 14. marta 2022. godine prema istaknutom rasporedu časova

2022-03-09 12:30:31

-- -- -- -- -- -- --

Info dan za mobilnost studenata u sklopu Erasmus projekta

Poštovane kolege, Erazmus projekti omogućavaju studentima niz mogućnosti koje se realizuju sa partnerskim ustanovama Akademije u sklopu Erazmus projekata od kojih su neke vezane za realizaciju stručnih praksi/usavršavanja ili rad u privredi u tim državama. Detalje u vezi sa mogućnostima koje naša Akademija nudi svojim studentima u okviru Erazmus projekta možete čuti na info danu koji će se održati 10.3.2022. od 10 časova putem onlajn platforme na linku
Pozivamo sve studente da se tog dana priključe i čuju sve potrebne informacije, postave pitanja i dobiju sve odgovore u vezi sa ovim mogućnostima. Posebno pozivamo predstavnike Studentskog parlamenta da prisustvuju ovom događaju i da dalje, kroz svoje komunikacione kanale, ove informacije prenesu kolegama koji možda nisu bili u prilici da to čuju.

2022-03-09 09:32:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zaštita računarskih mreža

Rezultati ispita iz predmeta Zaštita računarskih mreža - ovde

2022-03-08 14:32:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Analiza i sinteza sistema automatske regulacije u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Analiza i sinteza sistema automatske regulacije u saobraćaju - ovde

2022-03-04 09:52:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Proračun i analiza troškova transporta

Rezultati ispita iz predmeta Proračun i analiza troškova transporta - ovde

2022-03-04 09:44:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropska regulativa u saobraćaju i transportu

Rezultati ispita iz predmeta Evropska regulativa u saobraćaju i transportu - ovde

2022-03-04 09:43:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Stručna praksa 2

Rezultati ispita iz predmeta Stručna praksa 2 - ovde

2022-03-04 09:41:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računovodstvo troškova i poslovno odlučivanje

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo troškova i poslovno odlučivanje - ovde

2022-03-04 09:40:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraživanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Metodologija istraživanja u saobraćaju - ovde

2022-03-02 11:49:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2022-02-28 17:44:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Ispiti na master strukovnim studijama Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) i Simulacije u telekomunikacijama će biti održani u sredu 02.03. sa početkom u 16:30, a ne u 16:00

2022-02-28 17:42:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarska simulacija

Rezultati ispita iz predmeta Računarska simulacija - ovde

2022-02-26 15:48:55

-- -- -- -- -- -- --

Info dan za mobilnost studenata u sklopu Erasmus projekta

Postovane kolege, Erasmus projekti omogućavaju studentima niz mogucnosti koje se realizuju sa partnerskim ustanovama Akademije u sklopu Erasmus projekata od kojih su neke vezane za realizaciju stručnih praksi/usavrsavanja ili rad u privredi u tim državama. Detalje u vezi sa mogućnostima koje naša Akademija nudi svojim studentima u okviru Erasmus projekta možete čuti na info danu koji ce se održati 10.3.2022. od 10h putem online platforme na linku.
Pozivamo sve studente da se tog dana priključe i čuju sve potrebne informacije, postava pitanja i dobiju sve odgovore u vezi sa ovim mogućnostima. Posebno pozivamo predstavnike Studentskog parlamenta da prisustvuju ovom događaju i da dalje kroz svoje komunikacione kanale ove informacije prenesu kolegama koji mozda nisu bili u prilici da to čuju.

2022-02-23 19:25:53

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne osobine robe

Studenti prve godine koji su se odlučili da u letnjem semestru pohađaju predmet Transportne osobine robe treba da se jave mejlom predmetnom nastavniku dr Sandri Kasalici na mejl sandra.kasalica@vzs.edu.rs kako bi bili priključeni u učionicu na online predavanja.

2022-02-22 12:35:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati ispita iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2022-02-17 12:53:23

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandar Blagojević

Predavanja iz predmeta Transportna logistika kod profesora Aleksandra Blagojevića će biti održani u prostorijama škole u petak 25.02.2022. sa početkom u 11h u sali 93
Predavanja iz predmeta Industrijski i unutrašnji transport kod profesora Aleksandra Blagojevića će biti održani u prostorijama škole u petak 25.02.2022. sa početkom u 12h u sali 93

2022-02-17 10:01:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2022-02-14 13:26:34

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Overa zimskog semestra

Overa zimskog semestra za studente osnovnih i master strukovnih studija obaviće se u periodu od 17. do 28. februara 2022. godine. Prilikom overe studenti su u obavezi da izaberu izborni/e predmet/e koji/e će slušati u letnjem semestru

2022-02-11 10:48:47

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Raspored nastave, osnovne strukovne studije

Nastava u letnjem semestru za studente osnovnih strukovnih studija počinje u četvrtak 17. februara 2022. godine. Raspored nastave možete pogledati ovde

2022-02-11 10:48:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2022-02-10 16:20:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Promena termina ispita

Ispiti iz predmeta Transportne tehnologije i Organizacija javnog prevoza putnika na master strukovnim studijama, umesto predviđenog termina 8.3.2022. godine, održaće se 9.3.2022. godine sa početkom u 16 časova

2022-02-10 09:09:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica

Rezultati ispita - Eksploatacija železnica - ovde

2022-02-10 09:07:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Regulisanje saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Regulisanje saobraćaja - ovde

2022-02-09 10:23:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne tehnologije

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije, biće organizovano u petak 11.02.2022. godine sa početkom u 12,00 časova

2022-02-08 08:42:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2022-02-08 08:32:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2022-02-08 08:31:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električne mašine i pogoni

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Električne mašine i pogoni - ovde

2022-02-07 13:32:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Planiranje i organizacija železničkog saobraćaja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Planiranje i organizacija železničkog saobraćaja - ovde

2022-02-07 09:50:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportana logistika

Rezultati ispita iz predmeta Transportana logistika - ovde

2022-02-07 09:49:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke pruge

Rezultati ispita iz predmeta Železničke pruge - ovde

2022-02-07 09:47:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2022-02-06 15:55:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Javni gradski putnički prevoz

Rezultati ispita iz predmeta Javni gradski putnički prevoz - ovde

2022-02-06 15:54:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2022-02-04 08:52:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Termini polaganja predispitnih obaveza na master strukovnim studijama kod dr Vesne Pavelkić - ovde

2022-02-03 13:11:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2022-02-03 13:09:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) - ovde

2022-02-03 13:08:48

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Pavlović

Konultacije kod dr Zorana Pavlovića planirane za petak (11.02.2022.) održaće se u ponedeljak (07.02.2022.) u periodu od 11 do 13 časova

2022-02-02 13:22:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2022-02-01 13:03:35

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 07.02.2022. godine: test MS Word - u 10 časova, MS Excel, MS PowerPoint i brojni sistemi - u 11 časova

2022-02-01 08:54:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2022-01-31 13:01:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2022-01-31 12:59:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Saobraćajna infrastruktura i terminali

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali - ovde

2022-01-31 09:59:28

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Promena termina ispita

Zbog bolesti profesorke, ispiti iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 pomeraju se za 3.2.2022. godine od 12 časova

2022-01-31 08:27:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Pavlović

Konultacije kod dr Zorana Pavlovića planirane za četvrtak (03.02.2022.) i petak (04.02.2022.) održaće se u utorak (01.02.2022.) i sreda (02.02.2022.) u periodu od 11 do 13 časova

2022-01-27 12:18:45

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Konultacije kod dr Zorana Pavlovića planirane za petak (28.01.2022.) održaće se u ponedeljak (31.01.2022.) u periodu od 10 do 12 časova

2022-01-27 12:11:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Javtić

Dodatni termin za polaganje svih predispitnih obaveza iz predmeta koje drži dr Sanja Jevtić je zakazan za utorak 01.02.2022. u 9 časova

2022-01-27 09:46:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2022-01-26 20:53:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2022-01-26 20:51:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 i Železničke tarife 2 - ovde

2022-01-26 20:49:54

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Promena termina ispita

Ispiti iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 i Organizacija prevoza 2 za studijski program Komercijalno poslovanje železnice pomera se za 3.2.2022. godine od 10 časova u učionici 95, dok za studijski program Železnički saobraćaj ostaje navedeni termin koji se nalazi u rasporedu ispita, 28.1.2022. godine od 10 časova

2022-01-25 14:25:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2022-01-25 13:11:13

-- -- -- -- -- -- --

Preuzimanje diploma

Na sajtu Akademije tehničko-umetničkih strukovnih studija postavljen je novi raspored preuzimanja diploma - termini

2022-01-25 13:09:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Saobraćajna infrastruktura i terminali

Ponovljeni Test I i Test II iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali kod profesora Aleksandra Blagojevića će biti održani u prostorijama škole u petak 28.01.2021. sa početkom u 10h u sali 93

2022-01-25 13:06:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Kolokvijum iz Engleskog jezika 2 moze se polagati 26. januara u 14 casova

2022-01-24 21:59:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje ispita iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 10.02. sa početkom 10 časova, učionica 95 - važi za sve studijske programe

2022-01-24 09:58:54

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - prijava ispita (master strukovne studije)

Prijava ispita za studente master strukovnih studija obaviće se u periodu od 7.2. do 18.2.2022. godine

2022-01-24 09:49:35

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje i Baze podataka biće organizovano 25.01.2022. sa početkom u 10 časova

2022-01-24 09:48:04

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Javtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) je zakazan za utorak 25.01.2022. u 9h. U ovom terminu moguće je polagati i predispitne obaveze iz drugih predmeta koje drži dr Sanja Jevtić
Dodatni termin za polaganje svih predispitnih obaveza iz predmeta koje drži dr Sanja Jevtić je zakazan za utorak 01.02.2022. u 9h

2022-01-27 09:45:21

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 24.01.2022. godine: test MS Word - u 9 časova, MS Excel - u 10 časova i MS PowerPoint i brojni sistemi - u 11 časova

2022-01-20 11:16:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2022-01-19 12:00:35

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Promena termina ispita

Ispit iz predmeta Mašinski materijali održaće se 27.01.2022. godine u 10 časova umesto predviđenog termina

2022-01-18 13:55:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe Železnicom 1; Želetničke tarife 1; Železničke tarife 2 i Menadžment prodaje - test biće organizovano 25.01.2022. u 11 časova
Odbrana seminarskih radova iz predmeta Menadžment prodaje; Organizacija prevoza robe železnicom 2 i Organizacija prevoza 3 biće organizovano 26.01.2022. u 11 časova

2022-01-18 13:05:23

-- -- -- -- -- -- --

Obeveštenje - Engleski jezik 2

Popravni kolokvijum Engleski jezik 2 odrzace se 24. januara u 13.00

2022-01-18 09:39:17

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Polaganje popravnog testa 2 iz predmeta Železničke pruge održaće se 21.01.2022. godine sa početkom u 8:20 časova (u terminu vežbi), učionica 93

2022-01-17 14:15:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2022-01-13 13:09:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2022-01-13 11:53:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2022-01-13 11:52:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2022-01-12 13:20:32

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Polaganje testa 2 iz predmeta Železničke pruge održaće se 14.01.2022. godine sa početkom u 8:20 časova (u terminu vežbi), učionica 93

2022-01-12 09:56:34

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Upis poena u indeks za studente koji su položili predispitne obaveze kod dr Biljane Matić, biće organizovano 13. i 14.01.2022 u periodu od 11 do 13 časova, kabinet 62

2022-01-11 21:18:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električne mašine i pogoni

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Električne mašine i pogoni - ovde

2022-01-11 11:20:04

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandar Blagojević

Ponovljeni Test I i Test II iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali kod profesora Aleksandra Blagojevića će biti održani u prostorijama škole u petak 14.01.2021. sa početkom u 10h u sali 93

2022-01-11 11:18:09

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik 2 biće održan 18 januara u 14 casova

2022-01-09 16:42:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2021-12-30 21:27:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (brojni sistemi) iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 13.01.2022. godine sa početkom u 9 časova

2021-12-30 12:21:32

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacije prevoza robe železnicom 1 - održaće se 10.01.2021. godine u 11h i Železničkih tarifa 1 - održaće se popravni kolokvijum 10.01.2021.god. u 12:40h

2021-12-29 14:20:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 i Železničke tarife 2 - ovde

2021-12-29 14:19:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električne mašine i pogoni

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Električne mašine i pogoni - ovde

2021-12-28 21:44:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o radu Odseka Visoka železnička škola za vreme praznika - ovde

2021-12-28 21:41:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (MS Excel) biće organizovano u terminu vežbi od 28. do 30.12.2021. godine prema rasporedu polaganja

2021-12-26 22:54:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati – Saobraćajna infrastruktura i terminali

Rezultati polaganja predispitnih obaveza (Test II) iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali - ovde

2021-12-26 19:23:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Saobraćajna infrastruktura i terminali

Polaganja testa 2 iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali biće organizovano u petak 24.12.2021. sa početkom u 10h u sali 93

2021-12-22 08:42:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje testa iz Organizacije prevoza robe železnicom 1 biće organizovano 27.12. sa početkom u 9 časova i polaganje kolokvijuma iz predmeta Železničke tarife 1 biće organizovano 27.12. sa početkom u 12:40

2021-12-21 19:59:03

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Pavlović

Konsultacije planirane za 24.12. od 09 do 11 časova, biće održane 22.12.2021. godine od 11 do 13 časova

2021-12-21 08:39:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2021-12-19 20:04:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Obavestavaju se studenti da ce se predavanja i vezbe koje drzi dr Biljana Matić, od 20.12.2021. godine redovno odvijati prema važećem rasporedu

2021-12-19 20:01:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Vežbe iz Telekomunikacionih sistema 1 i Železničkih TK i SS uređaja (Sanja Jevtić) u ponedeljak 20.12.2021. se neće održati.
Termini za nadoknadu su:
Telekomunikacioni sistemi 1 - četvrtak 23.12.2021 u 10:00 , učionica 93a i
Železnički TK i SS uređaji - utorak 21.12.2021 - posle predavanja u 11:45, učionica 93a

2021-12-16 12:12:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2021-12-16 11:55:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-12-14 14:22:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-12-14 14:21:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2021-12-13 09:03:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne tehnologije

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije, biće organizovano u petak 17.12.2021. godine sa početkom u 13,30 časova.

2021-12-13 09:00:53

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštnje

Termin kolokvijuma iz Telekomunikacionih sistema 1 ponedeljak 13.12 u 11h
Termin kolokvijuma iz Železničkih TK i SS uređaja ponedeljak 13.13.u 12:40h

2021-12-11 11:21:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1, Železničke tarufe 2 - ovde

2021-12-09 08:54:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2021-12-09 08:53:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predavanja iz Telekomunikacionih sistema 1, u četvrtak 9.12.2021 neće biti održana. Termin za nadoknadu je 16.12.2021 u 10h

2021-12-08 10:09:05

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predavanja, vežbe i konsultacije koje drži dr Marija Vukšić Popović od 07.12.2021 do daljnjeg su odložena. Termini nadoknade biće dogovoreni sa studentima.

2021-12-07 09:57:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Vuča vozova

Časovi vežbi iz predmeta Vuča vozova, za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj i Železničko mašinstvo, planirani za četvrtak 9.12. od 8.20h biće održani u sredu 8.12.2021. sa početkom u 9h

2021-12-06 18:19:26

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Mole se svi studenti prve godine master strukovnih studija da u komunikaciji sa nastavnim osobljem koriste školske mejlove koji su im otvoreni prilikom upisa. Spisak otvorenih studentskih naloga nalazi se na sistemu za elektronsko učenje Moodle u sekciji Kako se prijaviti?
spisak

2021-12-02 12:42:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2021-12-02 12:15:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2021-12-02 09:26:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife biće organizovano 06.12.2021. godine u 12:40 i iz Organizacije prevoza robe železnicom 06.12.2021. godine u 11 časova

2021-12-02 09:23:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne tehnologije

Nastava iz predmeta Transportne tehnologije na master strukovnim studijama kod nastavnika dr Veljka Radičevića održaće se u prostorijama škole u petak 03.12.2021. godine od 13,00 časova.

2021-12-01 11:37:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Еlektrične mašine i pogoni

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Еlektrične mašine i pogoni - ovde

2021-12-01 10:02:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predavanja i vežbe koje drži dr Biljana Matić do daljnjeg su odložena. Termini nadoknade biće naknadno objavljeni.

2021-12-01 09:38:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati polaganja predispinih obaveza iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2021-11-27 18:26:09

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - raspodela mesta u studentskim domovima

Obaveštavaju se studenti koji su dobili studentske domove da će se raspodela mesta vršiti 30.11.2021. godine u internet sali (kabinet 79) i to muškarci u 12 časova, devojke u 12:15.
Prisustvo obavezno

2021-11-25 10:38:16

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Konsultacije kod dr Zorana Pavlovića planirane za 26.11.2021. biće održane 30.11.2021. od 10 do 12 časove

2021-11-25 10:31:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2021-11-25 09:46:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električne mašine i pogoni

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Električne mašine i pogoni - ovde

2021-11-23 11:51:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke pruge

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke pruge - ovde

2021-11-23 09:24:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Saobraćajna infrastruktura i terminali

Rezultati polaganja predispitnih obaveza (Test I) iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali - ovde

2021-11-22 13:28:14

-- -- -- -- -- -- --

Smeštaj u studentske domove

Rang lista studenata za smeštaj u studentske domove - ovde

2021-11-19 13:12:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o odbrani završnih i master radova - ovde

2021-11-19 10:26:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Poslovna ekonomija u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Poslovna ekonomija u saobraćaju - ovde

2021-11-18 13:23:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Studenti Odseka Visoka železnicka škola svoje diplome mogu preuzeti u studentskoj službi od 09:00 do 14:00 od 06.-10. decembra 2021. i od 17.-21. januara 2022. godine
Telefon: +381 11 3292 517, +381 11 2768 095 локал 109
Mail: studentska.sluzba@vzs.edu.rs

2021-11-17 11:11:55

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne tehnologije

Nastava iz predmeta Transportne tehnologije na master strukovnim studijama kod nastavnika dr Veljka Radičevića održaće se u prostorijama škole u petak 19.11.2021. godine od 13,00 časova

2021-11-17 08:01:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandar Blagojević

Predavanje na master strukovnim studijama iz predmeta Upravljanje kvalitetom u saobraćaju će biti održana u prostorijama škole u petak 19.11.2021. sa početkom u 11h u sali 93

2021-11-16 09:19:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandar Blagojević

Predispitne obaveze (test 1) iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali održaće se 19.11.2021. sa početkom u 10h u sali 93

2021-11-16 09:18:56

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Privremene rang liste (IV upisni rok)

Privremena rang lista za upis na osnovne strukovne studije - ovde

2021-11-16 00:22:34

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Snežna Bešić

Polaganje predispitnih obaveza (test) iz predmeta:
Železničke tarife 1 - održaće se 22.11.2021. god. u 12:40;
Menadžment prodaje - održaće se 24.11.2021. god u 12:40 i
Organizacija prevoza putnika železnicom 1 - održaće se 29.11.2021. god. u 11h.

2021-11-17 13:28:23

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Popravni kolokvijumi iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 i Železnički TK i SS uređaji odrzaće se u sredu u 10:30

2021-11-16 00:06:54

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Polaganje testa iz predmeta Železničke pruge održaće se 19.11.2021. godine sa početkom u 8:20 časova (u terminu vežbi), učionica 93

2021-11-13 12:21:44

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Test iz Engleskog jezika 2 može se polagati 25. novembra u 14.30

2021-11-13 12:21:11

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Osnovne strukovne studije (IV upisni rok)

Lista prijavljenih kandidata
Lista prijavljenih kandidata - raspored po učionicama

2021-11-12 14:29:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-11-09 20:45:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-11-08 15:57:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje za studente master studija

Mole se studenti master strukovnih studija da se do srede 10.11.2021. jave mejlom profesorima i asistentima izbornih predmeta (spisak mejlova) i dogovore konačan termin nastave zbog postojećih preklapanja u rasporedu. Prethodni individualni dogovori sa studentima za termine nastave ostaju na snazi.

2021-11-08 11:35:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Mole se studenti druge godine master strukovnih studija sa studijskih programa Saobraćajno inženjerstvo i Elektrotehnika u saobraćaju koji su izabrali izborni predmet Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) da kontaktiraju sa predmetnim profesorom mejlom radi daljeg održavanja onlajn nastave predmeta

2021-11-08 11:08:13

-- -- -- -- -- -- --

UPIS (osnovne strukovne studije) - IV rok

Upis na osnovne strukovne studije - IV konkursni rok - KONSKURS

2021-11-08 10:03:12

-- -- -- -- -- -- --

Izmene rasporeda

Izmene rasporeda na master strukovnim studijama - ovde

2021-11-07 22:40:05

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Obaveštavaju se studenti master strukovnih studija da se u ponedeljak 8.11.2021. godine neće održati nastava iz predmeta Evropska regulativa u saobraćaju i transportu i predmeta Računovodstvo troškova i poslovno odlučivanje. Termin nadoknade biće naknadno dogovoren.

2021-11-07 14:06:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Kolokvijum iz Telekomunikacionih sistema 1 biće održan u terminu vežbi u ponedeljak 08.11.
Kolokvijum iz Železničkih TK i SS uređaja biće održan u terminu vežbi u ponedeljak 08.11.

2021-11-05 22:03:38

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Privremena liste za studentske domove mogu se pogledati na šalteru Škole do 05.11.2021.

2021-11-04 10:10:32

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Nastava iz premeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) planirana za 04.11.2021. neće biti održana. Tremin nadoknade biće naknadno objavljen

2021-11-03 17:17:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Časovi vežbanja predviđeni za ponedeljak 8. novembar, biće održani 12. novembra od 12.40

2021-11-03 13:58:24

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne tehnologije

Uvodni čas iz nastavnog predmeta Transportne tehnologije na master strukovnim studijama kod predmetnog nastavnika dr Veljka Radičevića održaće se u prostorijama škole u petak 05.11.2021. godine od 14,45 časova

2021-11-02 12:23:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - master strukovne studije

Raspored nastave na master strukovnim studijama biće promenjen od sledeće nedelje, nastava će biti organizovana od 16 časova

2021-11-01 13:03:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Operaciona istraživanja u saobraćaju

Uvodni čas iz predmeta Operaciona istraživanja u saobraćaju održaće se u prostorijama škole u četvrtak 4.11.2021. godine od 14,45 časova

2021-11-01 12:57:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Studenti koji slusaju predmete Metodologija istrazivanja u saobracaju i Bezbednost na radu u saobracaju i transportu, kod profesora dr Vesne Pavelkic treba da se jave na email adresu - vpavelkic.vzs@gmail.com

2021-11-01 12:57:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Uvodni čas na master strukovnim studijama kod profesora Aleksandra Blagojevića iz predmeta Upravljanje kvalitetom u saobraćaju i Inteligentni transportni sistemi će biti održana u prostorijama škole u petak 05.11.2021.
Upravljanje kvalitetom u saobraćaju u 12h u sali 93
Inteligentni transportni sistemi u 13h u sali 93

2021-11-01 12:55:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Uvodno predavanje iz predmeta Računarska simulacija, Zaštita računarskih mreža i Programiranje baza podataka održaće se u četvrtak (04.11.2021.) u 11 časova i petak (05.11.2021.) u 11 časova, kabinet 94a

2021-10-28 12:04:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Master strukovne studije

Obaveštavaju se studenti prve i druge godine master strukovnih studija da nastava u zimskom semestru počinje u ponedeljak 1. novembra 2021. godine prema rasporedu časova koji možete da pogledate ovde
Overa prve godine, upis druge, apsolventske i obnova apsolventske godine, obaviće se u periodu od 3. do 10. novembra 2021. godine. Prilikom upisa druge godine studenti su u obavezi da se opredele za izborne predmete koje će slušati u školskoj 2021/2022. godini.
Spisak svih predmeta na master strukovnim studijama sa predmetnim nastavnicima i saradnicima možete pogledati ovde.
Obaveštenje o uslovima studiranja na master strukovnim studijama možete pogledati ovde

2021-10-27 13:24:15

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Vučna vozila-elektro deo

Obaveštavaju se studenti III godine, studijskog programa Elektrotehnika u saobraćaju i Železničko mašinstvo, da će časovi vežbi iz predmeta Vučna vozila-elektro deo umesto u ponedeljak (01.11.2021.) biti održani u četvrtak (04.11.2021.) sa početkom u 12:40, odnosno po završetku časova iz predmeta Elektronika 2

2021-10-27 13:14:36

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Motorna vozila

Predavanja i vežbe iz predmeta Motorna vozila održaće se u utorak 02.11.2021. godine sa početkom u 12h (umesto u 8h).

2021-10-27 13:11:26

-- -- -- -- -- -- --

Privremena rang lista (master strukovne studije)

Privremena rang lista redosleda kandidata za upis u prvu godinu master strukovnih studija (III upisni rok) - ovde

2021-10-26 10:38:23

-- -- -- -- -- -- --

Ispravka konačne rang liste

Ispravka konačne rang liste za upis studenata u treću godinu - ovde

2021-10-25 17:05:39

-- -- -- -- -- -- --

Ispravka konačne rang liste

Ispravka konačne rang liste za upis studenata u treću godinu na studijski program Komercijalno poslovanje železnice - ovde

2021-10-25 13:50:03

-- -- -- -- -- -- --

Lista prijavljenih kandidata (MSS)

Lista prijavljenih kandidata za upis u prvu godinu (master strukovne studije) - ovde

2021-10-25 13:23:21

-- -- -- -- -- -- --

Potpisivanje ugovora između Policijskog sindikata Srbije i Akademije tehničko umetničkih strukovnih studija Beograd (ATUSS)

U prostorijama Policijskog sindikata Srbije, danas 22.10.2021. godine potpisan je ugovor između Policijskog sindikata Srbije i Akademije tehničko umetničkih strukovnih studija Beograd (ATUSS).
Rukovođeni činjenicom da su nastavni planovi i programi usklađeni sa sistematizacijom radnih mesta Ministarstva unutrašnjih poslova, prvenstveno za pripadnike Uprave saobraćajne policije. Nakon završenog školovanja u trajanju od tri godine (180 bodova) stiče se zvanje strukovni inženjer saobraćaja, kao i mogućnost master strukovni inženjer saobraćaja.
Odobren je vanredni upis kandidata za tekuću 2021/2022 godinu do 05.11.2021. godine. Za više informacije kontaktirati 060/090-11-60.
Slike: potpisivanje ugovora | potpisivanje ugovora | ugovor 1/2 | ugovor 2/2

2021-10-22 19:20:52

-- -- -- -- -- -- --

Izmene rasporeda

Izmene rasporeda (osnovne strukovne studije) - ovde

2021-10-22 15:13:14

-- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste

Konačne rang liste za upis u
- drugu godinu studija
- treću godinu studija

2021-10-22 13:08:46

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvene rang liste

Jedinstvene rang liste za upis u
- drugu godinu studija
- treću godinu studija

2021-10-20 14:34:46

-- -- -- -- -- -- --

Konkurs za upis na master strukovne studije

Konkurs za upis na master strukovne studije - ovde

2021-10-16 16:57:50

-- -- -- -- -- -- --

Konkurs za upis na master strukovne studije

Konkurs za upis na master strukovne studije - ovde

2021-10-13 14:12:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Odabrana poglavlja iz bezbednosti saobraćaja, Tehnologija rada logističkih centara, Transportne tehnologije, Savremene tehnologije robnog transporta i Tehno-ekonomske analize u saobraćaja - ovde

2021-10-12 14:44:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita - dr Zorica Milanović - ovde

2021-10-12 13:12:28

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Upis školske 2021/2022. godine

Obaveštavaju se studenti osnovnih strukovnih studija koji treba da upišu drugu ili treću godinu studija, obnove prvu, drugu ili treću godinu studija, molbe, indekse i ostalu propratnu dokumentaciju mogu da predaju studentskoj službi do petka 15.10.2021. godine u 14 časova
Obaveštenje o uslovima studiranja na osnovnim strukovnim studijama u školskoj 2021/2022. godini možete pogledati - ovde

2021-10-12 13:10:16

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandar Blagojević

Predavanja kod profesora dr Aleksandra Blagojevića iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali će biti održana u prostorijama škole u petak 15.10.2021. sa početkom u 10h u sali 93

2021-10-12 12:12:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandra Vuković

Nastava (predavanja i vežbe) iz predmeta Poslovna etika predviđena za ponedeljak 11.10. i 18.10.2021. godine neće biti održana.
Nastava (predavanja i vežbe) iz predmeta Sociologija rada predviđena za utorak 12.10. i 19.10.2021. godine neće biti održana.
Časovi predavanja iz predmeta Tržišne komunikacije predviđeni za sredu 13.10. i 20.10.2021. godine neće biti održani.
Termini nadoknade izgubljenih časova biće naknadno objavljeni.

2021-10-10 21:13:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica - ovde

2021-10-09 11:19:45

-- -- -- -- -- -- --

Izmene rasporeda

Izmene rasporeda (osnovne strukovne studije) - ovde

2021-10-07 13:37:40

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista (master strukovne studije)

Konačna rang lista redosleda kandidata za upis u prvu godinu master strukovnih studija - ovde

2021-10-06 18:51:08

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i 2 polazu se 11 oktobra u 12 časova

2021-10-06 13:24:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Pavlović

Rezultati ispita - dr Zoran Pavlović - ovde

2021-10-05 12:57:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2021-10-05 12:54:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje drže dr Biljana Matić i dr Snežana Bešić biće organizovano 11.10.2021. sa početkom u 9:30

2021-10-05 12:52:00

-- -- -- -- -- -- --

Privremena rang lista (master strukovne studije)

Privremena rang lista redosleda kandidata za upis u prvu godinu master strukovnih studija - ovde

2021-10-05 12:50:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Oktobar 2

Polaganje svih ispita u ispitnom roku Oktobar 2 obaviće se 12.10.2021. godine u 10 časova
Dodatne informacije - ovde

2021-10-04 17:11:58

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i 2 mogu se polagati 6 oktobra u 13 casova

2021-10-04 14:07:45

-- -- -- -- -- -- --

Spisak prijavljenih kandidata (master strukovne studije)

Spisak prijavljenih kandidata na master strukovne studije - ovde

2021-10-04 14:07:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i 2 mogu se polagati 4 oktobra u 12

2021-10-01 13:08:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Uvodni čas iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali i Savremene tehnologije robnog transporta biće održani u petak 08.10.2021. godine
Savremene tehnologije robnog transporta u 9h u kabinetu 93
Saobraćajna infrastruktura i terminali u 10h u kabinetu 93

2021-10-01 12:16:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica - ovde

2021-10-01 12:14:39

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Studenti koji slušaju predmete Vuča Vozova, Organizacija prevoza robe železnicom 1 i Tehnologija železničkog saobraćaja potrebno je da se najkasnije do ponedeljka u 20 časova jave dr Zorici Milanović (jazztoall@gmail.com) kako bi se formirala grupa za online nastavu

2021-10-01 09:05:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-09-30 11:29:42

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Konačne rang liste (III upisni rok)

Konačna rang lista za upis na osnovne strukovne studije - ovde
Konačna rang lista za upis na nastavak osnovnih strukovnih studija - ovde

2021-09-29 08:46:46

-- -- -- -- -- -- --

OBAVEŠTENJE

OBAVEŠTAVAJU SE STUDENTI PRVE GODINE OSNOVNIH STRUKOVNIH STUDIJA DA ĆE SE UVODNI ČAS ODRŽATI 01.10.2021. GODINE U AMFITEATRU ŠKOLE SA POČETKOM U 10:00 ČASOVA

2021-09-28 16:03:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-09-28 16:01:39

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje, Računarstvo i informatika, Baze podataka, Internet tehnologije, Informacioni sistemi, Računarske mreže i Web programiranje biće organizovano 30.09.2021. u 12 časova, kabinet 94a

2021-09-28 11:03:37

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Privremene rang liste (III upisni rok)

Privremena rang lista za upis na osnovne strukovne studije - ovde

2021-09-27 12:31:21

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama koje predaje dr Damir Zaborski održaće se 30.09.2021. godine sa početkom u 09 časova

2021-09-27 08:29:41

-- -- -- -- -- -- --

Termini odbrane završnih, specijalističkih i master radova

Termini odbrane završnih, specijalističkih i master radova - ovde

2021-09-24 22:08:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2021-09-24 12:40:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 - ovde

2021-09-24 12:39:45

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Osnovne strukovne studije (III upisni rok)

Spisak prijavljenih kandidata
Spisak prijavljenih kandidata po učionicama

2021-09-24 11:26:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-09-22 12:56:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Pavlović

Rezultati ispita - dr Zoran Pavlović - ovde

2021-09-22 12:55:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-09-20 14:12:15

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master studijama, koje predaje dr Vesna Pavelkić, održaće se u utorak 21.09.2021 u 10 h, kabinet 75

2021-09-16 12:32:21

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Veljko Radičević

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja i Organizacija javnog prevoza putnika, biće organizovano u ponedeljak 20.09.2021. godine sa početkom u 10 časova

2021-09-16 09:59:50

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i Engleskog jezika 2 mogu se polagati 20. septembra u 13 casova

2021-09-16 09:46:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati polaganja ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-09-16 09:45:08

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje, Računarstvo i informatika, Baze podataka, Internet tehnologije, Informacioni sistemi, Računarske mreže i Web programiranje biće organizovano 30.09.2021. u 12 časova, kabinet 94a

2021-09-28 11:04:24

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD) biće organizovano 30.09.2021. sa početkom u 10 časova, kabinet 59

2021-09-15 11:58:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-09-15 11:16:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master studijama, koje predaje dr Sanja Jevtić, održaće se u petak 17.09.2021 u 10 h i ponedeljak 20.09.2021 u 10h

2021-09-14 13:17:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomiunikacioni sistemi 2

Rezultati ispita iz predmeta Telekomiunikacioni sistemi 2 - ovde

2021-09-14 13:17:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-09-14 13:16:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaju dr Snežana Bešić i dr Biljana Matić biće organizovano u četvrtak 16.09.2021. u 11 časova

2021-09-14 12:16:34

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom, Organizacija robe železnicom 1, Tehnologija železničkog saobraćaja, Osnove saobraćaja i transporta, Vuča vozova i Vuča i šinski saobraćajni sistemi biće organizovano u četvrtak 16.9.2021. sa početkom u 9 časova

2021-09-14 09:38:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama koje predaje profesor dr Zoran Bundalo održaće se 16.09.2021. i 20.09.2021. godine sa početkom u 10 časova

2021-09-13 13:55:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraživanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Metodologija istraživanja u saobraćaju - ovde

2021-09-13 09:34:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-09-10 12:09:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Stručna praksa (KPŽ)

Rezultati ispita iz predmeta Stručna praksa (Komercijalno poslovanje železnice) - ovde

2021-09-10 12:08:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Vuča i šinski saobraćajni sistemi

Promena termina ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi, ispit iz predmeta zakazan u ponedeljak 13.09.2021. u 10 časova, biće održan istog dana sa početkom u 9 časova

2021-09-10 08:56:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati ispita - dr Vesna Pavelkić - ovde

2021-09-09 13:31:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mreže železničkih TK i SS postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Mreže železničkih TK i SS postrojenja - ovde

2021-09-09 11:21:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-09-09 11:20:31

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Konačne rang liste (II upisni rok)

Konačna rang lista za upis na osnovne strukovne studije - ovde
Konačna rang lista za upis na nastavak osnovnih strukovnih studija - ovde

2021-09-08 16:35:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost železničkog saobraćaja - ovde

2021-09-08 13:00:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-09-08 12:58:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija javnog prevoza putnika

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika - ovde

2021-09-08 08:30:29

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Privremene rang liste (II upisni rok)

Privremena rang lista za upis na osnovne strukovne studije - ovde
Privremena rang lista za upis na nastavak osnovnih strukovnih studija - ovde

2021-09-07 21:17:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-09-07 12:54:38

-- -- -- -- -- -- --

Besplatne obuke

Dopis Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja - ovde
SEMOS education - besplatne obuke - ovde

2021-09-06 12:31:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2021-09-06 10:21:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 6 septembra u 14 casova

2021-09-03 12:11:02

-- -- -- -- -- -- --

Prijemni ispit (II upisni rok)

Lista prijavljenih kandidata za polaganje prijemnog ispita - ovde
Raspored polaganja prijemnog ispita po učionicama - ovde

2021-09-03 10:00:58

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 biće organizovano 06.09.2021. u 13 časova

2021-09-03 08:57:54

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Odbrana seminarski radova iz predmeta Menadžmenta prodaje i Organizacije prevoza robe železnicom 2 održaće se u 07.09.2021.god. u 11h

2021-09-02 12:38:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 1, 2 i 3 - ovde

2021-09-02 12:35:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke pruge, Železničke stanice

Rezultati ispita iz predmeta Železničke pruge i Železničke stanice - ovde

2021-09-02 10:48:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-09-01 18:31:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Dodatni termin za polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta (OSS i MSS) koje drži dr Sanja Jevtić u ponedeljak 06.09.2021. u 10h

2021-08-31 12:27:52

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Upis ocena iz predmeta Inženjerska matematika 2 biće organizovano 13.09.2021. godine u 10 časova u amfiteatru škole

2021-08-30 09:37:51

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje predaje dr Snežana Bešić održaće se 01.09.2021. godine sa početkom u 11 časova

2021-08-28 10:00:07

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Upis ocena iz predmeta koje predaje dr Biljana Matić obaviće se 31.08. i 02.09.2021. godine

2021-08-27 12:04:50

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita - dr Veljko Radičević

Ispit iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika na master strukovnim studijama u septembarskom ispitnom roku održaće se 7.9.2021. godine u 10 časova

2021-08-26 10:48:04

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama koje predaje dr Biljana Matić održaće se 31.08.2021. godine sa početkom u 11:30 časova

2021-08-26 09:06:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Veljko Radičević

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja i Organizacija javnog prevoza putnika, biće organizovano u sredu 01.09.2021. godine sa početkom u 12 časova

2021-08-25 10:42:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje, Računarstvo i informatika, Baze podataka, Internet tehnologije, Informacioni sistemi, Računarske mreže i Web programiranje biće organizovano 06.09.2021. u 10 časova, kabinet 94a

2021-08-26 09:07:09

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD) biće organizovano 06.09.2021. sa početkom u 9 časova, kabinet 94a

2021-08-24 12:02:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom, Organizacija robe železnicom 1, Tehnologija železničkog saobraćaka, Osnove saobraćaja i transporta i Vuča i šinski saobraćajni sistemi biće organizovano u četvrtak 26.8.2021. i u utorak 31.8.2021. sa početkom u 9 časova

2021-08-24 11:09:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnom studijama koje predaje dr Vesna Pavelkić održaće se 31.08.2021. godine sa početkom u 10 časova (kabinet 75)

2021-08-23 10:41:50

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama koje predaje dr Sanja Jevtić održaće se 26.08.2021. i 31.08.2021. godine sa početkom u 10 časova

2021-08-18 14:06:46

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama koje predaje profesor dr Zoran Bundalo održaće se 06.09.2021. i 08.09.2021. godine sa početkom u 10 časova.

2021-08-18 11:30:19

-- -- -- -- -- -- --

Odluka o kolektivnom godišnjem odmoru

Odluka o kolektivnom godišnjem odmoru i radnom vremenu u toku letnje pauze - ovde

2021-07-19 09:48:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Branislav Gavrilović

Predispitne obaveze iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama koje predaje profesor dr Branislav Gavrilović održaće se 30. avgusta 2021. godine sa početkom u 10 časova u amfiteatru škole

2021-07-09 14:14:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Stručna praksa 1 (MSS)

Rezultati ispita iz predmeta Stručna praksa 1 (MSS) - ovde

2021-07-06 12:38:56

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Pavlović

Upisivanje predispitnih obaveza i ocena iz predmeta koje predaje dr Zoran Pavlović obaviće se u petak 09.07.2021. u periodu od 09 do 11 časova

2021-07-06 09:31:18

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Konačne rang liste

Konačna rang lista za upis na osnovne strukovne studije - ovde
Konačna rang lista za upis na nastavak osnovnih strukovnih studija - ovde
Konačna rang lista za upis na master strukovne studije - ovde

2021-07-05 19:57:32

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Upisivanje predispitnih obaveza i ocena za predmete koje predaje dr Zorica Milanović obaviće se u ponedeljak (05.07.2021.) i utorak (06.07.2021.) u periodu od 08 do 12 časova

2021-07-02 19:07:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i šinski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2021-07-02 18:00:32

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2021-07-02 17:59:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2021-07-02 13:56:59

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Privremene rang liste

Privremena rang lista za upis na osnovne strukovne studije - ovde
Privremena rang lista za upis na nastavak osnovnih strukovnih studija - ovde
Privremena rang lista za upis na master strukovne studije - ovde

2021-07-01 15:32:38

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Stručna praksa

Rezultati ispita iz predmeta Stručna praksa [Komercijalno poslovanje železnice] - ovde

2021-07-01 12:33:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Praktična nastava

Rezultati ispita iz predmeta Praktična nastava [Komercijalno poslovanje železnice] - ovde

2021-07-01 12:31:44

-- -- -- -- -- -- --

Upis 2021 - Osnovne strukovne studije

Spisak prijavljenih kandidata
Spisak prijavljenih kandidata po učionicama

2021-06-29 14:52:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Pavlović

Rezultati ispita - dr Zoran Pavlović - ovde

2021-06-29 14:45:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati ispita iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2021-06-29 08:59:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-06-29 08:38:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 - ovde

2021-06-28 19:39:31

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara obaviće se u četvrtak, 01.07.2021. sa početkom u 12 časova, kabinet 94a

2021-06-28 11:23:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-06-25 14:01:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2021-06-25 14:00:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara obaviće se u ponedeljak, 28.06.2021. sa početkom u 11 časova, kabinet 94a

2021-06-25 13:17:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2021-06-25 11:59:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2021-06-25 11:58:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati ispita - dr Vesna Pavelkić - ovde

2021-06-24 09:55:38

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza ponedeljak 28.06.2021 u 9h, učionica 93

2021-06-23 11:37:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Sanja Jevtić - ovde

2021-06-23 10:47:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost saobraćaja - ovde

2021-06-20 23:46:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati ispita iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2021-06-20 23:45:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2021-06-19 18:12:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraživanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Metodologija istraživanja u saobraćaju - ovde

2021-06-17 13:15:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2021-06-17 13:14:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-06-17 13:13:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - ovde

2021-06-17 13:09:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija javnog prevoza putnika

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika - ovde

2021-06-17 13:04:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Radio i optički sistemi veza

Rezultati ispita iz predmeta Radio i optički sistemi veza - ovde

2021-06-16 09:16:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-06-16 09:15:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2021-06-14 18:42:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - Engleski jezik - ovde

2021-06-14 15:10:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zaštite na radu u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija zaštite na radu u saobraćaju - ovde

2021-06-14 11:43:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica - ovde

2021-06-14 09:33:05

-- -- -- -- -- -- --

Odbrana seminarskih radova - Stručna praksa KPŽ

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Stručna praksa KPŽ obaviće se u sledećim terminima:
- 14.06.2021. godine od 11 do 13 časova,
- 15.06.2021. godine od 11 do 13 časova,
- 22.06.2021. godine od 11 do 13 časova.

2021-06-12 09:37:49

-- -- -- -- -- -- --

Odbrana seminarskih radova - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 obaviće se u sledećim terminima:
- 14.06.2021. godine od 11 do 13 časova,
- 15.06.2021. godine od 11 do 13 časova,
- 22.06.2021. godine od 11 do 13 časova.

2021-06-12 09:37:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde

2021-06-12 09:36:06

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Polaganje Testa i Kolokvijuma (poslednji termin) iz Engleskog jezika 1 za junski rok je 14. juna u 13 casova

2021-06-11 09:58:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 1, Eksploatacija železnica 2 i Eksploatacija železnica 3 - ovde

2021-06-11 09:26:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveze - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-06-10 12:45:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde

2021-06-10 09:15:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati ispita iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2021-06-09 18:38:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2021-06-09 18:37:16

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 11 juna u 14 casova

2021-06-09 13:08:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Popravni Test i Kolokvijum iz Engleskog jezika 1 mogu se polagati 11. juna u 13 casova

2021-06-09 13:08:28

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 9.juna u 14 casova

2021-06-09 08:14:48

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Popravni Test iz Engleskog jezika 1 moze se polagati 9. juna u 14 casova

2021-06-07 20:26:35

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Baze podataka

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Baze podataka biće organizovano 15.06.2021. u 9 časova

2021-06-07 12:07:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2021-06-07 11:08:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde

2021-06-07 08:44:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-06-04 18:32:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2021-06-04 18:31:50

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Popravni Kolokvijum iz Engleskog jezika 1 moze se polagati 9 juna u 13 casova

2021-06-04 14:53:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2021-06-04 14:34:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Budalo

Rezultati - dr Zoran Budalo - ovde

2021-06-04 12:14:44

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz Železničkih tarifa 1 i Železničkih tarifa 2 i Menadžmenta prodaje održaće se 08.06.2021. godine s početkom u 10 i 10h

2021-06-03 16:10:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Dodatni termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić: ponedeljak 07.06.2021 u 9h i sreda 09.06.2021 u 9h.

2021-06-03 11:15:27

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta: Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja i Organizacija javnog prevoza putnika biće organizovano 07.06.2021. god. u 12 časova

2021-06-03 09:05:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2021-06-02 12:02:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-06-02 12:01:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2021-06-02 08:37:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Baze podatka, Internet tehnologije i Web programiranje biće organizovano 07.06.2021. godine u 11 časova, kabinet 94a

2021-06-01 12:54:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavеštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika i Algoritmi i programiranje biće organizovano 07.06.2021. sa početkom u 9 časova

2021-06-01 12:53:09

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Komercijalno poslovanje železnice

Stručna praksa za studente treće godine studijskog programa Komercijalno poslovanje železnice obaviće se u sredu 2.6.2021. godine u Centru za unutrašnju kontrolu i Centru za kontrolu prihoda preduzeća Srbija kargo AD, Nemanjina 6. Okupljanje studenata ispred Železničkog muzeja u 9:50 časova

2021-05-31 15:56:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Kolokvijum iz Engleskog jezika 1 moze se polagati 4 juna u 14 casova

2021-05-31 15:56:36

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničkih tarifa 1, Železničkih tarifa 2

Polaganje predispitnih obaveza iz Železničkih tarifa 1 i Železničkih tarifa 2 održaće se 03.06.2021. godine s početkom u 10 i 10h

2021-05-31 15:56:04

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 2. juna u 14 casova

2021-05-31 13:08:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Odabrana poglavlja iz bezbednosti saobraćaja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Odabrana poglavlja iz bezbednosti saobraćaja - ovde

2021-05-31 11:11:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportna logistika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportna logistika - ovde

2021-05-31 11:10:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom biće organizovano u četvrtak 03.06.2021. sa početkom u 8:30.
Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom, Organizacija robe železnicom 1, Tehnologija železničkog saobraćaka, Osnove saobraćaja i transporta i Vuča i šinski saobraćajni sistemi biće organizovano u utorak 15.06.2021. sa početkom u 9 časova

2021-05-29 09:54:20

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Popravni test iz Engleskog jezika 1 moze se polagati 2. juna u 13 casova.

2021-05-29 09:49:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnovi elektrotehnike

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnovi elektrotehnike - ovde

2021-05-29 09:48:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drumskog transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog transporta - ovde

2021-05-29 09:46:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija javnog prevoza putnika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika - ovde

2021-05-29 09:45:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-05-27 13:34:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2021-05-27 13:33:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija vučnih vozila 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Eksploatacija vučnih vozila 1 - ovde

2021-05-27 10:33:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost železničkog saobraćaja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Bezbednost železničkog saobraćaja - ovde

2021-05-26 13:09:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Radio i optički sistemi veza

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Radio i optički sistemi veza - ovde

2021-05-26 13:07:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Dodatni termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić
- ponedeljak 31.05. u 11h i
- četvrtak 3.06. u 9h

2021-05-26 13:05:24

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Prijava ispita

Prijava ispita za junski ispitni rok za studente osnovnih i master strukovnih studija traje do srede 2. 6. 2021. godine

2021-05-25 12:40:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz Železničkih TK i SS uređaja - četvrtak (27.05.2021.) u 9h. U ovom terminu je moguće polagati i sve ostale predispitne obaveze iz drugih predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić

2021-05-24 18:15:46

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj, Železničko mašinstvo i Elektrotehnika u saobraćaju i studente master strukovnih studija (studijski programi Saobraćajno inženjerstvo i Elektrotehnika u saobraćaju) obaviće se u sredu 26.05.2021. godine sa početkom u 09:30 časova - lokacija: Nemanjina 6. Okupljanje studenata ispred Železničkog muzeja

2021-05-24 17:39:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-05-24 17:00:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife 2

Polaganje drugog kolokvijuma iz predmeta Železničke tarife 2 održaće se 27.05. s početkom u 10:10 (studijski programi Komercijalno poslovanje železnice i Železnički saobraćaj)

2021-05-24 16:57:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Veljko Radičević

Termini polaganja predispitnih obaveza:
1. Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - 26.05.2021. u 11 časova
2. Organizacija javnog prevoza putnika - 26.05.2021. u 12 časova

2021-05-24 13:40:42

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Komercijalno poslovanje železnice

Stručna praksa za studente treće godine studijskog programa Komercijalno poslovanje železnice obaviće se u sredu 26.5.2021. godine u Centru za finansijske poslove i plan i Centru za ra;unovodstvene poslove preduzeća Srbija kargo AD, Nemanjina 6. Okupljanje studenata ispred Železničkog muzeja u 9:50 časova

2021-05-24 13:38:08

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-05-21 20:37:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2021-05-21 20:36:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde

2021-05-21 20:33:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-05-20 10:34:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o radu škole za ponedeljak 24.05.2021. godine - ovde

2021-05-20 10:31:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2021-05-18 16:07:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife 2

Polaganje drugog kolokvijuma iz predemeta Železniče tarife 2 biće organizovano 20.05.2021. sa početkom u 10:10 (studijski programi: Komercijalno poslovanje železnice i Železnički saobraćaj)

2021-05-18 11:39:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-05-18 11:38:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Popravni Test iz Engleskog jezika moze se polagati 20. maja u 13.00

2021-05-17 14:00:47

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Komercijalno poslovanje železnice

Stručna praksa za studente treće godine studijskog programa Komercijalno poslovanje železnice obaviće se u sredu 19.5.2021. godine u Centru za informacione tehnologije i Centru za nabavke i centralna stovarišta preduzeća Srbija kargo AD, Nemanjina 6. Okupljanje studenata ispred Železničkog muzeja u 9:50 časova

2021-05-17 14:00:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj, Železničko mašinstvo i Elektrotehnika u saobraćaju i studente master strukovnih studija (studijski programi Saobraćajno inženjerstvo i Elektrotehnika u saobraćaju) obaviće se u sredu 19.05.2021. godine sa početkom u 09:30 časova - ovde

2021-05-17 11:42:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2021-05-17 09:05:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Bundalo

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama izvuzev predmeta u tekućem semestru koje predaje profesor Zoran Bundalo održaće se se 03.06.2021. u 12:00h. i 07.06.2021. u 10:00h

2021-05-17 09:02:17

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza putnika železnicom

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom biće organizovano u sredu, 19.05.2021. godine sa početkom u 9.00 u učionici 96

2021-05-15 11:05:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zaštite na radu u saobraćaju

Rezultati polaganja predispiznih obaveza iz predmeta Organizacija zaštite na radu u saobraćaju - ovde

2021-05-13 19:36:36

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Srđan Stojičić

Termini polaganja predispitnih obaveza:
1. Osnovi mašinstva - test II (25.5.2021. u 10.15h)
2. Osnovi inženjerske mehanike - kolokvijum (26.5.2021. u 12.40h)
3. Otpornost materijala - kolokvijum (25.5.2021. u 13.55h)
4. Vučna vozila mašinski deo - kolokvijum (26.5.2021. u 11h)
5. Metalne konstrukcije - kolovijum (3.6.2021 u 8.20h)

2021-05-13 09:27:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Predispitne obaveze iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 (OSS, ES) mogu se polagati u ponedeljak 17.05.2021 u 11h. U ovom terminu moguće je polagati i sve ostale predispitne obaveze iz drugih predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić

2021-05-13 09:12:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektronika 1 - ovde

2021-05-13 09:11:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife 2

Polaganje drugog kolokvijuma iz predmeta Železničke tarife 2 (studijski programi: Železnički saobraćaj i Komercijalno poslovanje železnice) biće organizovano 13.05.2021. sa početkom u 10:10

2021-05-11 17:45:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne osobine robe

Test iz predmeta Transportne osobine robe održaće se u ponedeljak 17.05.2021. godine u terminu vežbi (12:40) u učionici 96

2021-05-10 14:00:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija rada logističkih centara

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Tehnologija rada logističkih centara - ovde

2021-05-10 13:25:11

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Komercijalno poslovanje železnice

Stručna praksa za studente treće godine studijskog programa Komercijalno poslovanje železnice obaviće se u sredu 12.5.2021. godine u Sektoru za saobraćaj i transport (saobraćajni deo) i Sektoru za upravljanje kvalitetom poslovanja i sistemima bezbednosti preduzeća Srbija kargo AD, Nemanjina 6. Okupljanje studenata ispred Železničkog muzeja u 9:50 časova

2021-05-10 11:32:36

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj, Železničko mašinstvo i Elektrotehnika u saobraćaju obaviće se u sredu 12.05.2021. godine sa početkom u 09:30 časova - ovde

2021-05-10 10:47:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić - ovde

2021-05-10 10:35:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 - ovde

2021-05-07 09:50:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde

2021-05-07 09:41:58

-- -- -- -- -- -- --

Izmena termina ispita - dr Aleksandar Blagojević

Ispiti kod predmetnog nastavnika dr Aleksandra Blagojevića na osnovnim i master strukovnim studijama u aprilskom ispitnom roku održaće se u petak 7. maja 2021. godine u 10 časova

2021-05-05 13:44:40

-- -- -- -- -- -- --

Apsolventsko veče

Apsolventsko veče - ovde

2021-05-05 13:22:06

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj, Železničko mašinstvo, Elektrotehnika u saobraćaju i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 05.05.2021. godine u železničkoj stanici Vukov spomenik sa početkom u 10 časova - ovde

2021-04-30 14:21:09

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Komercijalno poslovanje železnice

Stručna praksa za studente treće godine studijskog programa Komercijalno poslovanje železnice obaviće se u sredu 5.5.2021. godine u Sektoru za saobraćaj i transport (transportni deo) preduzeća Srbija kargo AD, Nemanjina 6. Okupljanje studenata ispred Železničkog muzeja u 9:50 časova.

2021-04-30 14:14:58

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Baze podataka

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Baze podataka obaviće se 10.05.2021. godine u 12:40, kabinet 94a

2021-04-30 14:14:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija javnog prevoza putnika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika - ovde

2021-04-29 11:52:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2021-04-28 18:32:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati ispita - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-04-28 18:26:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Železničke pruge i Železničke stanice - ovde

2021-04-27 13:49:15

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj, Železničko mašinstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, Komercijalno poslovanje železnice i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 28.04.2021. godine u železničkoj stanici Beograd ranžirna (Makiš) - ovde

2021-04-26 20:22:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Odabrana poglavlja iz bezbednosti saobraćaja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Odabrana poglavlja iz bezbednosti saobraćaja - ovde

2021-04-26 13:34:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-04-26 13:33:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati predispitnih obaveza Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-04-26 13:30:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Rezultati ispita iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) - ovde

2021-04-26 12:56:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-04-26 10:57:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Pristupne i transportne mreže

Rezultati ispita iz predmeta Pristupne i transportne mreže - ovde

2021-04-26 08:45:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Transportne tehnologije i Javni gradski prevoz putnika - ovde

2021-04-23 12:28:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Veljko Radičević

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika biće organizovano u utorak 27.04.2021. godine sa početkom u 13 sati

2021-04-23 12:10:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-04-22 18:08:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2021-04-22 18:08:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Praktična nastava (Komercijalno poslovanje železnice)

Rezultati ispita iz predmeta Praktična nastava (Komercijalno poslovanje železnice) - ovde

2021-04-22 18:07:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2021-04-22 12:54:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza 2 i Organizacija robe železnicom 1 - ovde

2021-04-22 12:53:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Biljana Matić

Rezultati ispita - dr Biljana Matić - ovde

2021-04-22 08:34:44

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Polaganje testa iz predmeta Engleski jezik 1 biće organizovano 05. maja u 13 časova u učionici 94. Poneti indeks

2021-04-21 07:53:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o radu Odseka Visoka železnička škola za vreme verskih praznika - ovde

2021-04-20 13:25:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-04-19 18:44:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2021-04-19 18:43:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Železnički saobraćaj, Železničko mašinstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, Komercijalno poslovanje železnice i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 21.04.2021. godine u železničkoj stanici Beograd ranžirna (Makiš) - ovde

2021-04-19 14:21:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2021-04-19 12:29:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 1 / 2

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 1 i Eksploatacija železnica 2 - ovde

2021-04-19 10:58:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandar Blagojević

Ispiti kod predmetnog nastavnika dr Aleksandra Blagojevića na osnovnim i master strukovnim studijama planirani za 23.4.2021. godine neće biti održani u predviđenom terminu. Novi termin polaganja će biti naknadno objavljen

2021-04-16 13:54:23

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Master strukovne studije

Overa zimskog semestra za studente master strukovnih studija obaviće se u periodu od 19.04.2021. godine do 28.04.2021. godine. Prilikom overe studenti su u obavezi da urade anketu za zimski semester

2021-04-16 13:54:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-04-16 13:53:17

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Internet tehnologije, Informacioni sistemi i Web programiranje biće organizovano 20.04.2021. u 14 časova, kabinet 94a

2021-04-16 13:06:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2021-04-15 19:44:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-04-15 19:25:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2021-04-15 19:24:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika železnicom

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom - ovde

2021-04-15 19:22:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2021-04-15 19:21:36

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Dodatni termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 i Železničkih tarifa 2 je ponedeljak 19.04. u 11h

2021-04-15 19:16:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-04-15 12:48:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Organizacija prevoza robe i Menadžment prodaje održače se 21.04. u 11h

2021-04-15 09:59:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Damir Zaborski

Dodatni termin za polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje drži dr Damir Zaborski su u sredu 21. 04. 2021. godine u 09.00 časova

2021-04-14 08:44:45

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Dodatni termini za polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje drzi dr Sanja Jevtic su u cetvrtak 15. 04 u 11:30 i petak 16.04 u 9:00

2021-04-12 17:44:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-04-12 17:43:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-04-12 12:20:53

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Obaveštavaju se studenti na master studijama koji polažu u aprilskom roku Stručnu praksu KPS 1 i 2 kod dr Biljane Matic, da se jave na e mail adresu biljanamati693@gmail.com, radi daljeg dogovora

2021-04-09 18:56:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika železnicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom - ovde

2021-04-09 10:32:08

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i šinski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2021-04-08 14:25:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Stabilna postrojenja električne vuče

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Stabilna postrojenja električne vuče - ovde

2021-04-08 08:11:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2021-04-08 08:08:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne osobine robe

Popravni test iz predmeta Transportne osobine robe održaće se u ponedeljak 12.04.2021. godine u terminu vežbi (12:40) u učionici 96

2021-04-07 09:46:48

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Studenti druge i treće godine mogu polagati predispitne obaveze za aprilski rok 12. aprila u 13 časova

2021-04-07 08:31:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zaštite na radu u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija zaštite na radu u saobraćaju - ovde

2021-04-06 13:43:32

-- -- -- -- -- -- --

Оbaveštenje - Promena termina ispita

Ispiti iz predmeta Transportne tehnologije, Stručna praksa 1 i 2 za studijski program Saobraćajno inženjerstvo na master strukovnim studijama umesto 26.4.2021. godine održaće se 20.4.2021. godine

2021-04-06 13:39:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportna logistika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportna logistika - ovde

2021-04-05 16:43:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-04-02 09:34:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati polaganja kolokvijuma iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - ovde

2021-04-01 17:53:44

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - polaganje predispitnih obaveza

06.04.2021. godine u 11h - odbrana seminarskih radova iz:
- Organizacije prevoza robe 3
- Organizacije prevoza robe železnicom 2
- Menadžmenta prodaje

08.04.2021. u 10 i 10h godine kolokvijum iz Železničkih tarifa 2 - Konstrukcija tarifske tablice za kolske pošiljke
13.04.2021. godine. u 11h polaganje predispitnih obaveza iz:
- Organizacija prevoza robe železnicom 1
- Organizacija prevoza putnika železnicom
- Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja
- Železničkih tarifa 1
- Železničkih tarifa 2
- Menadžment prodaje - kolokvijum

2021-04-01 12:56:04

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Bundalo

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master strukovnim studijama koje predaje profesor Zoran Bundalo održaće se 08.04.2021. u 10h i 13.04.2021. u 10h

2021-03-31 12:24:51

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Baze podataka / Računarske mreže

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Baze podataka i Računarske mreže biće organizovano u utorak (06.04.2021.) sa početkom u 14 časova

2021-03-30 13:56:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta:
- Železnički TK i SS uređaji
- Telekomunikacioni sistemi 2
- Radio i optički sistemi veza

2021-03-29 13:43:10

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Damir Zaborski

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Mikroprocesorski sistemi biće organizovano u utorak 06.04.2021. godine u 8 i 30 časova, a iz predmeta Elektonika 1 u četvrtak 08.04.2021. godine u 12 časova

2021-03-29 13:15:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2021-03-29 11:07:47

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Dodatni termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić je u utorak 30.03. u 10 časova

2021-03-26 19:33:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-03-25 19:04:26

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Veljko Radičević

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja biće organizovano u sredu 31.03.2021. godine sa početkom u 11 sati

2021-03-25 12:15:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom i Organizacija prevoza robe železnicom 1 biće organizovano 31.03.2021. sa početkom u 9 časova

2021-03-24 19:53:36

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u utorak (30.03.2021.) sa početkom u 14 časova

2021-03-24 12:51:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Mole se studenti II godine MSS ES koji su odabrali izborni predmet Simulacije u telekomunikacijama da dostave svoje e-mail adrese predmetnom profesoru Sanji Jevtić (jevtic.sanja@gmail.com), radi organizovanja online nastave

2021-03-24 12:25:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje Sanja Jevtić - utorak 06.04.2021 u 8:30

2021-03-24 12:25:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Transportne osobine robe

Test iz predmeta Transportne osobine robe održaće se u ponedeljak 29.03.2021. godine u terminu vežbi (12:40) u učionici 96

2021-03-23 11:40:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-03-19 13:26:44

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Master strukovne studije

Nastava u letnjem semestru na master strukovnim studijama počinje, prema istaknutom rasporedu časova, u utorak 23.3.2021. godine za studente prve godine st. programa Komercijalno poslovanje u saobraćaju, dok za ostale studente nastava počinje u petak 26.3.2021. godine. Za predmete koji se slušaju online studenti treba da se mejlom jave predmetnim nastavnicima.

2021-03-18 15:47:06

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Podela tema seminarskih radova iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 obaviće se u ponedeljak 22.03.2021. godine u terminu časova vežbi u učionici 93.

2021-03-18 15:46:30

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić, ponedeljak 29.03.2021, 11h, u prostorijama škole

2021-03-17 12:29:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Snežana Bešić

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Železničke tarife 2 održaće se 22.03.2021. god. sa početkom u 11h.
Odbrana seminarskih radova iz predmeta Menadžment prodaje održaće se 30.03.2021 god. u 11h.

2021-03-16 16:55:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Rezultati ispita iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) - ovde

2021-03-10 15:58:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarska simulacija

Rezultati ispita iz predmeta Računarska simulacija - ovde

2021-03-10 12:47:40

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Popravni testovi iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta održaće se u utorak 23.03.2021. godine u 12 časova

2021-03-09 23:01:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-03-09 12:42:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Dana 10.03.2021. godine u 11 h u kabinetu 62, obaviće se upis ocena u indeks iz svih položenih predmeta kod prof dr Biljana Matić

2021-03-06 00:26:21

-- -- -- -- -- -- --

Obavestenje - dr Biljana Matić

Obavestenje - dr Biljana Matić - ovde

2021-03-06 00:24:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-03-05 12:45:15

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o promeni računa Odseka Visoka železnička škola - ovde

2021-03-04 15:12:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja ispita - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-03-02 14:47:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost na radu u saobraćaju i transportu

Rezultati ispita Bezbednost na radu u saobracaju i transportu - ovde

2021-02-25 08:09:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Damir Zaborski

Studenti II i III godine koji u letnjem semestru slušaju predmete Elektronika I, Signalno sigurnosni sistemi u saobraćaju i Mikroprocesorski sistemi potrebno je da dostave svoje mail adrese profesoru Damiru Zaborski na mail: damir.zaborski@gmail.com

2021-02-22 08:38:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2021-02-19 11:08:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraživanja u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Metodologija istraživanja u saobraćaju - ovde

2021-02-18 10:03:28

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Studenti II godine koji u letnjem semestru slušaju predmete Organizacija prevoza putnika železnicom, Organizacija prevoza robe železnicom 2 i Vuča i šinski saobraćajni sistemi a koji nisu poslali svoje email adresa za uključenje u Google učionicu, potrebno je to da urade do petka u 08:30.
Potpisivanje indeksa i upisivanje ocena biće organizovano u petak u 19.02.2021. u periodu od 12 do 14 časova

2021-02-17 08:35:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati ispita iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2021-02-12 12:41:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Studenti koji su se opredelili za izborne predmete: Ekologija (I godina), Ergonomija u saobraćaju (II godina), Energetski procesi i okruženje (III godina) i Organizacija zaštite na radu u saobraćaju (III godina), treba da se jave prof. dr Vesni Pavelkić pre početka online nastave na email: vpavelkic.vzs@gmail.com

2021-02-11 18:45:41

-- -- -- -- -- -- --

Raspored nastave

Izmene rasporeda nastave za letni semestar školske 2020/21. godine - ovde

2021-02-11 14:15:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektrotehnički materijali

Rezultati ispita iz predmeta Elektrotehnički materijali - ovde

2021-02-11 14:12:45

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o radu škole - ovde

2021-02-11 14:11:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj zračenja na životnu i radnu sredinu

Rezultati ispita iz predmeta Uticaj zračenja na životnu i radnu sredinu - ovde

2021-02-11 14:02:39

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Upisivanje ocena u indeks i potpisivanje za overu semestra biće organizovano u petak 12.02.2021. godine u periodu od 8.00 do 11.00

2021-02-11 14:00:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1/2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1/2 - ovde

2021-02-11 13:59:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2021-02-11 13:57:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Praktična nastava

Rezultati - Praktična nastava (Komercijalno poslovanje železnice) - ovde

2021-02-11 13:56:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-02-10 12:48:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2021-02-09 13:31:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inženjerska matematika / Primenjena matematika za ekonomiste

Rezultati - Inženjerska matematika / Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2021-02-08 11:53:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2021-02-08 11:50:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zeleznicke pruge

Rezultati ispita iz predmeta Zeleznicke pruge - ovde

2021-02-07 19:08:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Ispit iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta održaće se u sledećim terminima:
- studijski programi Železnički saobraćaj, Železničko mašinstvo i Elektrotehnika u saobraćaju 10.02.2021. godine od 9 časova u učionici 95,
- studijski programi Komercijalno poslovanje železnice i Javni gradski i industrijski saobraćaj 10.02.2021. godine od 11 časova u učionici 95,
- polaganje popravnih testova 10.02.2021. godine od 9 časova u učionici 95.

2021-02-05 10:33:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektrotehnički materijali

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektrotehnički materijali - ovde

2021-02-03 12:58:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika 2

Rezultati ispita iz predmeta Elektronika 2 - ovde

2021-02-03 12:56:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2021-02-03 09:13:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Javni gradski putnički prevoz

Rezultati ispita iz predmeta Javni gradski putnički prevoz - ovde

2021-02-02 16:23:09

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predaja i odbrana seminarskih radova iz predmeta Menadžment prodaje i Organizacija prevoza robe železnicom 2 održaće se u petak 05.02.2021. godine u 10:30h
Predispitne obaveze iz Organizacije prevoza robe železnicom 1 održaće se 05.02.2021. godine s početkom u 12h.

2021-02-02 13:17:06

-- -- -- -- -- -- --

Interni konkurs za izbor predsednika Akademije

Interni konkurs za izbor predsednika Akademije - ovde

2021-02-02 09:54:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraživanja u saobraćaju

Rezultati iz predmeta Metodologija istraživanja u saobraćaju - ovde

2021-02-02 08:59:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Zadnje polaganje Testa i Kolokvijuma pred ispit je 3. februara u 13.00

2021-02-01 17:29:21

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Master strukovne studije

Prijava ispita za Januarski ispitni rok na master strukovnim studijama obaviće se u periodu od 08.02. do 19.02.2021. godine

2021-02-01 13:28:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2021-01-31 16:35:48

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Test i kolokvijum iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 1. februara u 13.00

2021-01-28 17:22:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Upisivanje ocena iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 08.02.2021. sa početkom u 11 časova

2021-01-28 11:16:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 i Železničke tarife 2 - ovde

2021-01-27 18:53:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2021-01-27 12:15:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-01-27 12:14:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 1

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 1 - ovde

2021-01-26 22:58:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-01-26 14:30:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Dodatni termin za polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić, utorak 02.02.2021. u 12h, učionica 93

2021-01-25 19:27:15

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 i Železničke tarife 2 biće organizovano u sredu 27.01.2021. godine u 11h

2021-01-25 19:26:32

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-01-25 12:49:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Pristupne i transportne mreže

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Pristupne i transportne mreže - ovde

2021-01-25 11:16:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarske tehnologije u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarske tehnologije u saobraćaju - ovde

2021-01-25 11:15:10

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje testova iz premdeta Osnove saobraćaja i transporta održače se u sredu (27.01.2021.) sa početkom u 9:00h

2021-01-25 11:12:55

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza i odbrana seminarskih radova iz predmeta Internet tehnologije i Web programiranje i Informacioni sistemi održaće se 28.01.2021. sa početkom u 12 časova

2021-01-25 11:12:20

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza i odbrana seminarskih radova iz predmeta Algoritmi i programiranje, Baze podatake i Računarske mreže održaće se 27.01.2021. sa početkom u 9 časova

2021-01-25 11:10:41

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Kolokvijum iz Engleskog jezika 2 predvidjen je za 28.januar u 12.30. Poneti indeks.

2021-01-25 09:55:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2021-01-24 15:36:38

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2021-01-24 15:35:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke pruge

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke pruge - ovde

2021-01-22 20:38:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2021-01-22 13:47:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Menadžment prodaje

Pomera se termin održavanja testa iz Menadžmenta prodaje sa 11h na 9h, dok se predaja i odbrana seminarskih radova otkazuje za 29.01.2021. god u 10h.

2021-01-21 16:22:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2021-01-21 16:21:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektrotehnički materijali

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektrotehnički materijali - ovde

2021-01-21 11:05:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektronika 2 - ovde

2021-01-21 11:04:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2021-01-21 11:01:38

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistemi kontrole vozova (ETCS)

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Evropski sistemi kontrole vozova (ETCS) - ovde

2021-01-21 10:57:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-01-21 10:55:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović - ovde

2021-01-19 21:25:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Bundalo

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje predaje prof. Zoran Bundalo za studente prethodnih generacija osnovnih i master strukovih studija odrzaće se u petak 22.01.2021. godine od 9h i u ponedeljak 25.01.2021. godine od 10h.

2021-01-19 21:09:51

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u petak (22.01.2021.) u 9 časova i ponedeljak (25.01.2021.) sa početkom u 9 časova

2021-01-19 13:26:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2021-01-19 13:17:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2021-01-19 10:36:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraživanja u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Metodologija istraživanja u saobraćaju - ovde

2021-01-19 10:34:57

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Električna merenja

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Električna merenja biće organizovano u petak 22.01. u 10h i ponedeljak 25.01.2021. godine u 12h

2021-01-18 12:30:30

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehnologija železničkog saobraćaja

Test iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja održaće se u sredu 20. 01. 2021. godine u 9 časova

2021-01-18 11:53:11

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Bundalo

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje predaje dr Zoran Bundalo za studente prethodnih generacija osnovnih i master strukovnih studija održaće se 22.01.2021. godine od 10h i u ponedeljak 25.01.2021. godine u 10h

2021-01-18 11:52:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Popravni test iz predmeta Železničke pruge biće održan u četvrtak, 21.01.2021. godine u 12:30 časova u učionici 94

2021-01-18 08:54:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Vuča vozova - ovde

2021-01-17 14:00:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

-Polaganje kolokvijuma iz Organizacije prevoza robe železnicom 1 održaće se 21.01.2020. godine s početkom u 10 i 45h u učionici 95
- Polaganje kolokvijuma iz Železničkih tarifa 1 održaće se 22.01.2020.godine s početkom u 9h u učionici 95
- Polaganje testa iz Menadžmenta prodaje održaće se 22.01.2020. godine s početkom u 11h u učionici 95
- Predaja seminarskih radova iz Menadžmenta prodaje (takođe i odbrana) održaće se 22.01.2021. godine od 11h, takođe i predaja seminarskih radova iz Praktične nastave održaće se u istom terminu

2021-01-15 13:52:30

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Web programiranje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Web programiranje biće organizovano 19.01.2021. sa početkom u 10:45

2021-01-14 14:54:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Motorna vozila

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Motorna vozila - ovde

2021-01-14 14:12:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić - utorak 19.01.2021. u 12h, učionica 93

2021-01-14 14:10:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnička fizika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehnička fizika - ovde

2021-01-14 14:07:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Branislav Gavrilović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Eksploatacija vučnih vozila 1, Stabilna postrojenja električne vuče i Električne mašine i pogoni - ovde

2021-01-14 14:06:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Savremene tehnologije robnog transporta

Popravni kolokvijum iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta za studente koji slušaju predmet u tekućem semestru održaće se 18.01.2021. godine od 10:45

2021-01-14 14:00:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnovi saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnovi saobraćaja i transporta - ovde

2021-01-12 15:22:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika održaće se u ponedeljak (18.01.2021.) sa početkom u 9 časova

2021-01-12 13:44:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Vuča vozova

Test iz predmeta Vuča vozova biće održan u petak (15.01.2021.) u 11 časova

2021-01-13 15:05:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) - ovde

2021-01-11 13:22:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2021-01-11 13:20:52

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje testa 2 iz premdeta Osnove saobraćaja i transporta održače se u utorak (12.01.2021.) sa početkom u 10:45

2021-01-08 11:03:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati polaganja testa iz predmeta Inženjerska matematika / Primenjena matematika za ekonomiste

Rezultati polaganja testa iz predmeta Inženjerska matematika / Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2020-12-30 19:06:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2020-12-30 17:48:47

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenj - dr Sanja Jevtić

Termin za kolokvijum iz predmeta ETCS je ponedeljak 11.01.2021. u 9h, učionica 93. U ovom terminu moguće je polagati i ostale predispitne obaveze iz svih predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić

2020-12-30 17:45:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2020-12-27 19:48:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2020-12-26 00:14:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke pruge

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke pruge - ovde

2020-12-26 00:10:53

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o radu - ovde

2020-12-25 08:30:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2020-12-25 08:27:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraživanja u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Metodologija istraživanja u saobraćaju - ovde

2020-12-24 12:04:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnovi saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnovi saobraćaja i transporta - ovde

2020-12-22 21:50:56

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 28.12.2020. u 10 časova, učionica 94a

2020-12-22 13:01:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati polaganja kolokvijuma iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2020-12-22 09:37:52

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Menadžment prodaje

Polaganje testa iz predmeta Menadžment prodaje održaće se 25. 12. 2020. godine s početkom u 11h u učionici 95

2020-12-21 23:43:39

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife 1

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Železničke tarife 1 održaće se 25.12.2020.godine s početkom u 9h u učionici 95

2020-12-21 23:42:50

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 održaće se 24.12.2020. godine s početkom u 10 i 45h u učionici 95

2020-12-21 23:42:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Menadžment prodaje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Menadžment prodaje - ovde

2020-12-21 23:39:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2020-12-21 23:37:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2020-12-21 13:14:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2020-12-21 13:12:56

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Električne mašine i pogoni

Kolokvijum 1 i 2 iz predmeta Električne mašine i pogoni održaće se u sredu 13.01.2021. godine sa početkom u 12 časova u amfiteatru škole

2020-12-21 12:53:20

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Branislav Gavrilović

Kolokvijum 1 ili 2 iz predmeta Tehniča fizika, Eksploatacija vučnih vozila 1 i Stabilna postrojenje električne vuče održaće se 13.01.2021. godine u 10 časova u amfiteatru škole

2020-12-21 08:20:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Test iz predmeta Računarstvo i informatika (MS Excel) održaće se 21.12.2020. godine u terminu vežbi

2020-12-18 18:45:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2020-12-15 14:46:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2020-12-15 14:45:06

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza opasnih materija

Polaganje popravnog kolokvijuma iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija održaće se 21.12.2020. sa početkom u 10 časova, učionica 94

2020-12-15 10:54:50

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje II kolokvijuma iz Železničkih TK i SS uređaja, kao i II kolokvijuma iz Telekomunikacionih sistema 1 - ponedeljak 21.12.2020 u 9h, učionica 93. U ovom terminu mogu se polagati i ostale predispitne obaveza iz svih predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić

2020-12-15 10:19:45

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnovi saobraćaja i transporta

Popravni test 1 iz Osnova saobraćaja i transporta biće organizovan u utorak 15.12. u 10,45h

2020-12-11 21:50:31

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Nadoknada časova predavanja iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta održati on line u ponedeljak 14.12.2020. sa početkom u 17 časova

2020-12-11 20:28:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke tarife 1

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Železničke tarife 1 održaće se 18.12.2020. god. u 9 h u učionici 95

2020-12-11 13:05:04

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Menadžment prodaje

Polaganje testa iz predmeta Menadžment prodaje, održaće se 18.12.2020.godine s početkom u 11h, u učionici 95

2020-12-10 13:26:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Vesna Božović

Mole se studenti koji zele da im predmetni nastavnik salje predavanja, a nisu je jos kontaktirali, da posalju svoju imejl adresu na velle9@gmail.com.

2020-12-09 12:37:33

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Srđan Stojičić

Test iz predmeta Motorna vozila biće održan dana 23.12.2020. godine u učionici 93 u 9h
Kolokvijum iz predmeta Kinematika i dinamika biće održan 24.12.2020. godine u učionici 93 u 9h

2020-12-15 10:18:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih meterija

Rezultati polaganja kolokvijum iz predmeta Organizacija prevoza opasnih meterija - ovde

2020-12-08 08:41:38

-- -- -- -- -- -- --

Interni konkurs za izbor predsednika Akademije

Interni konkurs za izbor predsednika Akademije - ovde
Odluka o pokretanju postupka za izbor predsednika Akademije - ovde

2020-12-02 14:53:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandra Vuković

Polaganje predispitnih obaveza obaviće se u sledećim terminima:
- Sociologija rada - ponedeljak 7.12.2020. godine u 9 časova
- Poslovna etika - ponedeljak 7.12.2020. godine u 10,45 časova
- Tržišne komunikacije - sreda 9.12.2020. godine u 12,30 časova

2020-12-02 14:42:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnička fizika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehnička fizika - ovde

2020-12-02 14:39:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta - ovde

2020-12-01 13:51:16

-- -- -- -- -- -- --

Privremeni raspored nastave [IZMENE]

Raspored nastave na osnovnim strukovnim studijama u primeni od 30.11.2020.
Online nastava - ovde
Nastava koja se realizuje u prostorijama škole - ovde

2020-11-30 18:27:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Matematika

Test iz predmeta Inženjerska matematika 1 i Primenjena matematika za ekonomiste održaće se u utorak 08.12.2020. godine u 9 časova.
Test će se sastojati se od 3 zadatka i to: jednog na temu iskaznih formula - ispitivanje da li je neka iskazna formula tautologija, jednog na temu dokazivanja skupovnih jednakost pomoću iskaznih formula i jednog na temu matematičke indukcije. Gradivo za koje se počelo sa snimanjem predavanja NE ULAZI u predstojeći test.

2020-11-30 18:36:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zorica Milanović

Studenti koji imaju problem pri logovanju u učionicu ili nemaju pristup predavanjima preko kalendara ili imaju bilo koji problem u korišćenju učionice mogu da se jave Prof. Zorici Milanović na mail koji je na sajtu škole - jazztoall@gmail.com

2020-11-30 11:22:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge, Organizacija prevoza opasnih materija

Popravni test iz predmeta Železničke pruge biće održan u četvrtak, 03.12.2020. godine u 12:30 časova u učionici 94
Kolokvijum iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija biće održan u ponedeljak, 07.12.2020. godine u 9 časova u učionici 94

2020-11-28 13:02:42

-- -- -- -- -- -- --

Privremeni raspored nastave

Raspored nastave na osnovnim strukovnim studijama u primeni od 30.11.2020.
Online nastava - ovde
Nastava koja se realizuje u prostorijama škole - ovde

2020-11-27 23:13:31

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Raspodela mesta u studentske domove

Raspodela mesta u studentske domove obaviće se u ponedeljak 30. novembra u kabinetu 94a
- devojke u 10 čsaova
- muškarci u 10,30 časova
Prisustvo je obavezno

2020-11-27 21:33:18

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnovi saobraćaja i transporta

Test 1 iz predmeta Osnovi saobraćaja i transpotra održaće se 01.12.2020. godine sa početkom u 10:45 časova, učionica 95

2020-11-27 21:31:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehnička fizika

Popravni kolokvijum iz Tehničke fizike održaće se 01.12.2020. sa početkom u 12:30 časova u učionici 95

2020-11-27 21:30:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja testa iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2020-11-27 21:08:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 1

Rezultati polaganja kolokvijuma iz predmeta Železničke tarife 1 - ovde

2020-11-27 14:47:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Električne mašine i pogoni

Polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Električne mašine i pogoni biće organizovano 30.11.2020. sa početkom u 08:20 u kabinetu 94

2020-11-27 14:45:48

-- -- -- -- -- -- --

REŠENJE

Rešenje o načinu rada Odseka Visoka železnička škola - ovde

2020-11-27 13:12:26

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Vesna Božović

Konsultacije predvidjene za 26 novembar,nece biti odrzane. Termin za nadoknadu bice objavljen.

2020-11-26 12:49:19

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Železničke pruge održaće se 03.12.2020. sa početkom u 12 časova, učionica 94

2020-11-26 10:43:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza opasnih materija

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija održaće se 03.12.2020. sa početkom u 10 časova, učionica 94

2020-11-26 10:16:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2020-11-25 14:54:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2020-11-25 14:52:56

-- -- -- -- -- -- --

Raspored nastave - master strukovne studije

Raspored nastave - master strukovne studije - ovde

2020-11-25 13:21:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2020-11-25 13:14:14

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Raspodela mesta u studentske domove

Raspodela mesta u studentske domove obaviće se u ponedeljak 30. novembra u kabinetu 94a
- devojke u 10 čsaova
- muškarci u 10,30 časova
Prisustvo je obavezno

2020-11-25 11:20:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnička fizika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehnička fizika - ovde

2020-11-25 11:19:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Predispitne obaveze iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić mogu se polagati u sredu 25.11. u 12:30 u učionici 93

2020-11-23 21:30:53

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 1 održaće se 27.11.2020. u 10:10 Polaganje testa iz Organizacije prevoza robe železnicom 1 održaće se: 25.11.2020. u 8:20 i 27.11.2020. u 13:55

2020-11-23 19:03:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke pruge

Rezultati polaganja testa iz predmeta Železničke pruge - ovde

2020-11-20 08:51:59

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - master strukovne studije

Konačna rang lista - master strukovne studije - ovde

2020-11-19 12:43:18

-- -- -- -- -- -- --

Rang liste studenata - studentski dom

Rang liste studenata - studentski dom - ovde

2020-11-19 10:47:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati polaganja kolokvijuma iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2020-11-18 19:21:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2020-11-17 14:04:35

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Master strukovne studije

Uvodni čas za studente upisane školske 2020/21. godine održaće se u petak (20.11.2020.) u 13 časova u učionici 95. Prisustvo obavezno zbog odabira izbornih predmeta

2020-11-17 14:02:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2020-11-16 12:54:45

-- -- -- -- -- -- --

Privremena rang lista - master strukovne studije

Privremena rang lista za upis na master strukovne studije - ovde

2020-11-16 11:40:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Polaganje testa 1 iz predmeta Železničke pruge biće organizovano u četvrtak (19.11.2020.) sa početkom u 12 časova, učionica 94

2020-11-16 08:57:30

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (MS Word) obaviće se u periodu od 16-20.11.2020. u terminu vežbi

2020-11-14 12:51:55

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Test iz Engleskog jezika 2 moze se polagati 19. novembra u 15.30

2020-11-14 12:49:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 2 - ovde

2020-11-13 14:01:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Odlaže se polaganje testa 1 iz predmeta Železničke pruge za petak (20.11.2020.) sa početkom u 11 časova

2020-11-10 18:34:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Polaganje testa 1 iz predmeta Železničke pruge biće organizovano u petak (13.11.2020.) sa početkom u 11 časova

2020-11-07 13:46:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja testa iz predmeta Engleski jezik - ovde
Test iz Engleskog jezika 2 moze se polagati 12. novembra u 16 casova

2020-11-06 08:14:06

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (brojni sistemi) iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u petak 06.11.2020. u terminu predavanja

2020-11-04 19:25:49

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

- Termin za I kolokvijum iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ponedeljak 16.11.2020 (11h, učionica 79)
- Termin za I kolokvijum iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - utorak 17.11.2020 (11h, učionica 93)

2020-11-04 11:11:37

-- -- -- -- -- -- --

Bodovna lista studenata za konkurs u studentske domove

Bodovna lista studenata za konkurs u studentske domove
- muškarci - ovde
- devojke - ovde
Rok za žalbe je do 04.11.2020. u 14h

2020-11-03 11:45:51

-- -- -- -- -- -- --

Upis - Master strukovne studije

Konačna rang lista za upis na master strukovne studije - ovde

2020-10-30 11:39:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Studenti druge godine mogu polagati test 5. novembra u 14 casova. Poneti indeks

2020-10-30 08:16:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Studenti prve godine mogu polagati test 5. novembra u 15.30. Poneti indeks

2020-10-29 08:12:28

-- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste za upis u II i III godinu studija

Konačna rang lista za upis u II godinu studija - ovde
Konačna rang lista za upis u III godinu studija - ovde

2020-10-27 11:02:49

-- -- -- -- -- -- --

Upis - Master strukovne studije

Privremena rang lista za upis na master strukovne studije - ovde

2020-10-26 11:42:54

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista (4. rok) - Osnovne strukovne studije

Konačna rang lista (4. rok) - Osnovne strukovne studije - ovde

2020-10-23 14:01:08

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - Nastavak studija

Konačna rang lista - Nastavak studija - ovde

2020-10-23 13:59:47

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis - ISPRAVKA

Jedinstvena rang liste za upis na treću godinu (Železnički saobraćaj) - ISPRAVKA - ovde

2020-10-23 13:57:06

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvene rang liste za upis u II i III godinu studija

Jadinstvena rang lista za upis u II godinu studija - ovde
Jadinstvena rang lista za upis u III godinu studija - ovde

2020-10-22 15:41:03

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Master strukovne studije

Obaveštenje - Master strukovne studije - ovde

2020-10-20 15:21:49

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - Preliminarna rang lista

Prelimilarna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2020-10-16 13:46:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-10-14 08:52:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita - dr Zorica Milanović - ovde

2020-10-13 15:46:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica - ovde

2020-10-13 13:16:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Predispitne obaveze iz predmeta koje drži dr Biljana Matić održaće se 12.10.2020. u 11 časova

2020-10-09 14:26:02

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - master strukovne studije

Konačna rang lista za upis na master strukovne studije - ovde

2020-10-09 14:00:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika, Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD), Algoritmi i programiranje, Internet tehnologije, Baze podataka, Web programiranje, Računarske mreže, Računarska simulacija i Objektno orijentisano programiranje biće organizovano u ponedeljak (12.10.2020.) sa početkom u 10 časova, kabinet 94a

2020-10-09 13:51:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati - dr Sandra Kasalica - ovde

2020-10-09 08:13:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Primenjeni istraživački rad

Rezultati - Primenjeni istraživački rad (dr Damir Zaborski) - ovde

2020-10-08 19:13:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Oktobar 2

Polaganje svih ispita u ispitnom roku Oktobar 2 biće organizovano 13.10.2020. sa početkom u 10 časova

2020-10-08 13:16:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-10-08 11:17:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i šinski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2020-10-07 20:30:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Primenjeni istraživački rad

Rezultati - Primenjeni istraživački rad (dr Sanja Jevtić) - ovde

2020-10-07 20:28:52

-- -- -- -- -- -- --

Konkurs za izbor u zvanje nastavnika i zasnivanje radnog odnosa

Odluka o raspisivanju Konkursa za izbor u zvanje nastavnika i za zasnivanje radnog odnosa u Odseku Visoka železnička škola - ovde
Konkurs (raspisan u poslovima na sajtu Nacionale službe za zapošljavanje) - ovde

2020-10-07 10:33:45

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Master strukovne studije

Obaveštenje o upisu i uslovima studiranja na master strukovnim studijama - ovde

2020-10-06 14:09:44

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnovne strukovne studije

Obaveštenje o uslovima studiranja na osnovnim strukovnim studijama - ovde

2020-10-06 14:08:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 3

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 3 - ovde

2020-10-05 12:57:21

-- -- -- -- -- -- --

Privremena rang lista - master strukovne studije

Privremena rang lista za upis na master strukovne studije - ovde

2020-10-05 11:06:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Saobraćajna infrastruktura i terminali

Rezultati ispita iz predmeta Saobraćajna infrastruktura i terminali - ovde

2020-10-05 10:36:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inteligentni transportni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Inteligentni transportni sistemi - ovde

2020-10-05 10:35:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Upravljanje kvalitetom u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje kvalitetom u saobraćaju - ovde

2020-10-05 10:34:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Industrijski i unutrašnji transport

Rezultati ispita iz predmeta Industrijski i unutrašnji transport - ovde

2020-10-05 10:32:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - ovde

2020-10-05 10:30:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2020-10-05 10:29:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 2

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 2 - ovde

2020-10-05 08:54:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 1

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 1 - ovde

2020-10-05 08:53:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Ispit iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara niko nije položio

2020-10-02 13:11:14

-- -- -- -- -- -- --

Rang lista - Nastavak studija

Rang lista - Nastavak studija - ovde

2020-10-02 13:09:38

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - Konačna rang lista

Konačna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2020-10-02 13:04:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2020-10-02 13:02:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 - ovde

2020-10-01 19:58:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2020-10-01 19:57:32

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-10-01 11:36:15

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Aleksandra Vuković

Ispiti planirani 05.10.2020. u 9 časova kod dr Aleksandre Vuković biće održani u 11 časova

2020-09-30 12:09:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-30 08:40:58

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Primenjeni istraživački rad

Ispit iz predmeta Primenjeni istraživački rad održaće se 7. oktobra u 11h

2020-09-30 08:34:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2020-09-29 17:49:03

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Vukota Minić

Upisivanje ocena u indekse mr Vukota Minić obaviće 30.09.2020. u vremenu 10-12 sati

2020-09-29 10:13:23

-- -- -- -- -- -- --

OBAVEŠTENJE

OBAVEŠTAVAJU SE STUDENTI PRVE GODINE OSNOVNIH STRUKOVNIH STUDIJA DA ĆE SE UVODNI ČAS ODRŽATI 01.10.2020. GODINE U AMFITEATRU ŠKOLE SA POČETKOM U 10:00 ČASOVA

2020-09-29 08:22:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i Engleskog jezika 2 polazu se 30.septembra u 13 casova

2020-09-29 08:22:30

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Oktobar 2

Obaveštenje o polaganju ispita u dodatnom roku - Oktobar 2 - ovde

2020-09-28 20:16:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Matematika

Rezultati ispita iz predmeta Inženjerska matematika 1, Inženjerska matematika 2 i Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2020-09-28 20:11:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2020-09-28 20:09:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Simulacije u telekomunikacijama

Rezultati ispita iz predmeta Simulacije u telekomunikacijama - ovde

2020-09-28 20:08:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2020-09-25 20:43:10

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - Preliminarna rang lista

Prelimilarna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2020-09-28 08:27:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati ispita iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2020-09-24 20:53:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-24 20:50:39

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Predispitne obaveze za predmete koje drži dr Biljana Matić održaće se 28. i 30.09.2020. sa početkom u 11 časova

2020-09-23 11:56:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inženjerska matematika 1, 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Inženjerska matematika 1 i Inženjerska matematika 2 - ovde

2020-09-22 19:46:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-22 11:25:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika železnicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom - ovde

2020-09-21 12:15:39

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Vukota Minić

Predispitne obaveze iz premeta koje drži mr Vukota Minić održaće se 22.09.2020. u 10 sati u amfiteatru

2020-09-19 12:55:21

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i 2 mogu se polagati 21.septembra u 13 casova.

2020-09-18 13:16:27

-- -- -- -- -- -- --

Raspisivanje izbora za članove Studentskog parlamenta Akademije

Raspisivanje izbora za članove Studentskog parlamenta Akademije tehničko-umetničkih strukovnih studija Beograd - ovde - Obrazac za sakupljanje potpisa - ovde

2020-09-18 12:08:07

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Test i kolokvijum iz Engleskog jezika 2 polazu se 18 septembra u 12.30

2020-09-17 08:00:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje drži dr Sanja Jevtić biće organizovano u ponedeljak 21.09. u 9h i utorak 22.09. u 12h

2020-09-16 21:09:51

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Predispitne obaveze iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta održaće se 21. i 23. septembra 2020. godine u 9 časova

2020-09-16 21:08:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Test i kolokvijum iz Engleskog jezika 1 polazu se 18. septembra u 12.30

2020-09-16 21:08:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-15 13:05:23

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta na osnovnim i master studijama kod profesora Zorana Bundala održaće se u sledećim terminima: 21.09.2020. i 23.09.2020. godine od 9h

2020-09-15 12:46:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Simulacije u telekomunikacijama

Rezultati ispita iz predmeta Simulacije u telekomunikacijama - ovde

2020-09-15 10:30:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2020-09-15 09:03:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2020-09-14 13:39:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 2

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 2 - ovde

2020-09-14 13:26:54

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom i Organizacija prevoza robe železnicom 1 biće organizovano 16.09. sa početkom u 10h
Odbrana seminarskih radova iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 biće organizovana 17.09. sa početkom u 10h
Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom i Organizacija prevoza robe železnicom 2 i Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja biće organizovano 18.09. sa početkom u 10h

2020-09-14 12:44:32

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - Konačna rang lista

Konačna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2020-09-14 12:40:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Zaštita računarskih mreža, Objektno orijentisano programiranje, Računarska simulacija i Programiranje baza podataka biće organizovano 18.09.2020. u 10h

2020-09-14 12:31:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika, Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD), Algoritmi i programiranje, Internet tehnologije, Baze podataka, Web programiranje, Računarske mreže, Osnovi statistike biće organizovano u petak 18.09.2020. godine sa početkom u 10h

2020-09-14 12:29:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-14 08:02:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Matematika

Rezultati ispita iz predmeta Primenjena matematika za ekonomiste, Inženjerska matematika 1 i Inženjerska matematika 2 - ovde

2020-09-11 21:09:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i šinski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2020-09-11 21:07:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2020-09-11 21:05:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 - ovde

2020-09-11 21:04:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Rezultati polaganja ispita i predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza 2 i Organizacija prevoza robe železnicom 1 - ovde

2020-09-11 13:19:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji 2

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji 2 - ovde

2020-09-11 11:30:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Algoritmi i programiranje, Web programiranje

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i programiranje i Web programiranje - ovde

2020-09-10 22:06:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2020-09-09 12:32:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Rezultati ispita iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) - ovde

2020-09-09 12:31:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2020-09-09 12:29:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2020-09-08 11:13:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-08 09:13:26

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - Prelimilarna rang lista

Prelimilarna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2020-09-07 13:17:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica - ovde

2020-09-07 11:22:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Industrijski i unutrašnji transport

Rezultati ispita iz predmeta Industrijski i unutrašnji transport - ovde

2020-09-07 11:19:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-06 21:55:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 2

Predispitne obaveze za Engleski jezik 2 mogu se polagati 10. septembra u 12.30

2020-09-06 21:51:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija javnog prevoza putnika, Transportne tehnologije

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija javnog prevoza putnika i Transportne tehnologije - ovde

2020-09-05 12:38:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-04 16:21:09

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik 1

Predispitne obaveze iz Englrskog jezika 1 mogu se polagati 7 septembra u 12.30

2020-09-04 13:34:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika železnicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom - ovde

2020-09-04 12:52:22

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje ispita iz predmeta Primenjeni istraživački rad na master strukovnim studijama održaće se 15.09.2020. godine u 9h

2020-09-04 12:48:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inženjerska matematika 1, 2, Primenjena matematika za ekonomiste

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Inženjerska matematika 1, Inženjerska matematika 2 i Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2020-09-03 14:40:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2020-09-03 12:44:32

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Dodatni termin za predispitne obaveze iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić, petak 4.9.2020

2020-09-02 15:39:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predistpinih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-09-02 13:45:29

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Studenti druge i trece godine mogu polagati predispitne obaveze iz Engleskog jezika 4. septembra u 12.30

2020-09-02 13:42:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 1, 3

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 1 i Eksploatacija železnica 3 - ovde

2020-09-02 13:41:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika i robe

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika i robe - ovde

2020-09-02 12:33:05

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja održaće se 4.9.2020. u 9 časova u učionici 95 i 8.9.2020. u 9 časova u Amfiteatru škole.

2020-09-02 09:19:16

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta
Baze podataka, Računarske mreže i Algoritmi i programiranje biće organizovano 07.09. sa početkom u 10h, kabinet 94a
Računarstvo i informatika, Internet tehnologije, Web programiranje i Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD) biće organizovano 07.09. sa početkom u 12h, kabinet 94a

2020-08-31 17:29:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Vukota Minić

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje drži mr Vukota Minić obaviće se 3. septembra u 11 sati u amfiteatru

2020-08-31 17:18:21

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predispitne obaveze iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom, Organizacija prevoza 1, Organizacija prevoza robe železnicom 1 i Organizacija prevoza robe železnicom 2, održaće se 02.09 u 10h

2020-08-28 13:31:00

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Predispitne obaveze iz svih predmeta koje drzi prof Biljana Matic, odrzace se 01.09.2020.godine u 11h

2020-08-26 18:48:59

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnove saobraćaja i transporta

Predispitne obaveze iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta održaće se 31.08.2020. i 02.09.2020. godine sa početkom u 10 časova.

2020-08-26 18:48:12

-- -- -- -- -- -- --