Administracija

Webmail » Login

Administracija » Login



- UPIS 2019. - prijava potencijalnih kandidata OVDE -

Obaveštenja

Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta - ovde

2019-11-18 12:41:12

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Nastava iz predmeta Praktična nastava za studente 3 god. studijskog programa KPŽ će se održati 18.11.2019. godine u Topčideru, u Sekciji Beograd (garaža Plavog voza) sa početkom u 10h.

2019-11-14 13:36:10

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza robe železnicom 1

Predavanja iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 1 planirana za 14.11.2019. neće biti održana. Termin za nadoknadu časova će biti naknadno utvrđen

2019-11-13 18:45:17

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Studenti druge godine prvu predispitnu obavezu mogu polagati 26.novembra u 17.00.

2019-11-13 18:43:12

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge

Polaganje testa iz predmeta Železničke pruge održaće se u petak 29.11.2019. godine u 14 časova.

2019-11-13 10:06:43

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2019-11-13 09:06:16

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Matematika

Polaganje testa iz Inženjerske matematike 1 i Primenjene matematike za ekonomiste održaće se u utorak 19.11.2019. godine u 12 časova u amfiteatru.

2019-11-14 13:37:10

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Vesna Pavelkić

Termini predispitnih obaveza ovde

2019-11-07 14:16:28

-- -- -- -- -- -- -- --

Početak nastave - master strukovne studije

Uvodni čas za studente upisane na master strukovne studije održaće se u petak 15.11.2019. godine u 14 časova u amfiteatru Škole.
Studenti koji slušaju predmete iz prve i druge godine studija u školskoj 2019/2020. godini vršiće odabir izbornih predmeta pa je njihovo prisustvo obavezno na uvodnom času.

2019-11-07 14:11:23

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Neradni dan

Obaveštenje - Neradni dan ovde

2019-11-07 12:11:31

-- -- -- -- -- -- -- --

Upis - master strukovne studije

Upis kandidata koji su konkurisali u drugom upisnom roku na master strukovne studije obaviće se u petak, 8.11.2019. godine i u utorak 12.11.2019. godine od 8 do 14 časova.

2019-11-07 12:08:00

-- -- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Konačna lista redosleda primljenih kandidata na master strukovne studije (II upisni rok) - ovde

2019-11-06 14:02:02

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Polaganje predspitnih obaveza iz Telekomunikacionih sistema 1 će se održati u utorak 12.11.2019. u 13:55 u učionici 93a
Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji, će se održati u petak 15.11.2019 u učionici 93a

2019-11-05 16:33:49

-- -- -- -- -- -- -- --

Bodovna lista studenata za konkurs u studentske domove

Bodovna lista studenata za konkurs u studentske domove:
- devojke ovde
- muškarci ovde

2019-11-04 12:11:19

-- -- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - I godina

Konačna rang lista za upis u I godinu ovde

2019-11-01 09:11:08

-- -- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Lista redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (II upisni rok) - ovde

2019-10-31 15:29:20

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Predaja dokumentacije za studentske stipendije i kredite vršiće se do petka 01.11.2019. godine

2019-10-31 08:03:20

-- -- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste za upis u II i III godinu

Konačne rang liste za upis u III godinu studija koje su nedostajale zbog prigovora studenata i korigovana rang lista za upis u II godinu za studijski program Železničko mašinstvo ovde

2019-10-30 14:55:54

-- -- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija ovde

2019-10-30 12:40:02

-- -- -- -- -- -- -- --

Jedinstvene rang liste za upis u 3. godinu studija

Jedinstvene rang liste za upis u 3. godinu studija - ovde

2019-10-29 14:38:33

-- -- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija

Konačne rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija
II godina - ovde
III godina - ovde
Konačne rang liste za studijske programe koji nisu objavljeni biti objavljeni nakon rešavanja prigovora studenata

2019-10-28 14:15:02

-- -- -- -- -- -- -- --

Promena termina nastave

Časovi predavanja iz predmeta Tehnička fizika planirani za petak 1. novembar 2019. godine biće održani u sredu 30. oktobra u 12,40 h.
Časovi vežbi iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta za prvu grupu planirani za sredu 30. oktobar 2019. godine biće održani u petak 1. novembra 2019. godine u 11,50 h.

2019-10-25 15:47:40

-- -- -- -- -- -- -- --

Konkurs za upis na master strukovne studije

Konkurs za upis na master strukovne studije - ovde

2019-10-25 15:30:20

-- -- -- -- -- -- -- --

Jedinstvene rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija

Jedinstvene rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija:
- II godina ovde
- III godina ovde

2019-10-25 10:49:15

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Dušan Vujović

Obaveštenje o održavanju časova vežbi - Dušan Vujović - ovde

2019-10-22 11:18:11

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje studentima osnovnih strukovnih studija

Predaja dokumenata za upis u drugu i treću godinu studija (molba, zahtev za rangiranje, prijavni list i indeks) vršiće se do ponedeljka 21.10.2019. godine. Studenti koji do tada ne podnesu zahtev za upis neće biti rangirani na listi za upis naredne godine studija.
Obaveštenje o uslovima studiranja na osnovnim strukovnim studijama u školskoj 2019/2020 godini ovde

2019-10-15 18:39:58

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Primenjena matematika za ekonomiste

Predavanja iz predmeta Primenjena matematika za ekonomiste planirana za 22.10.2019. u 9:10 biće održana istog dana od 13:30 časova.

2019-10-15 13:02:50

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati ispita - Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja ovde

2019-10-14 12:43:30

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2019-10-14 12:39:30

-- -- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Konačna lista redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (I upisni rok) - ovde

2019-10-14 11:59:46

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi - ovde

2019-10-14 08:15:44

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita - dr Zorica Milanović - ovde

2019-10-11 15:48:41

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Eksploatacija železnica 1 i 2

Rezultati ispita - Eksploatacija železnica 1 i 2 ovde

2019-10-11 13:00:22

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita - Tehničko crtanje primenom računara ovde

2019-10-11 12:54:55

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Ekologija i Tehnički sistemi zaštite životne i radne sredine - ovde

2019-10-11 12:47:56

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Drugi termin za polaganje ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i 2 za septembarski, oktobarski i oktobar2 ispitni rok održaće se u utorak 15.10.2019. godine u 12 časova.
Ukoliko neko od studenata ne položi ispit u drugom terminu, može naknadno prijaviti ispit za treći termin u ispitnom roku oktobar2 (ako nema prijavljen neki drugi ispit) koji će se održati 18.10.2019. godine u 11 časova.

2019-10-11 12:01:22

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Polaganje ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i 2 za ispitne rokove septembar, oktobar i oktobar 2 održaće se u petak 11.10.2019. godine u 9h.

2019-10-10 12:30:00

-- -- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Ispravka liste redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (I upisni rok) - ovde

2019-10-09 19:38:18

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Oktobar 2

Svi ispiti u ispitnom roku Oktobar 2 održaće se u petak 11.10.2019. u 9:00 časova u učionici 95

2019-10-08 17:43:43

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Matematika

Predispitne obaveze iz Inženjerske matematike 1, Inženjerske matematike 2 i Primenjene matematike za ekonomiste održaće se u sredu 09.10.2019. godine od 9 časova, kabinet 93.

2019-10-08 11:40:04

-- -- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Lista redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (I upisni rok) - ovde

2019-10-08 11:12:05

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2019-10-04 13:45:44

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2019-10-04 13:09:57

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Železničke pruge, Železničke pruge i stanice 1, Železničke stanice i Železničke pruge i stanice 2 - ovde

2019-10-04 12:16:00

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Radio i optički sistemi veza

Rezultati ispita iz predmeta Radio i optički sistemi veza - ovde

2019-10-03 09:50:41

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati - dr Dragica Jovanović - ovde

2019-10-03 09:48:09

-- -- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija železnica 2 i 3 - Rezultati ispita

Eksploatacija železnica 2 i 3 - Rezultati ispita ovde

2019-10-02 14:27:32

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drugmskog saobraćaja, Planiranje saobraćajnih tokova i korišćenje prostora

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija i tehnologija drugmskog saobraćaja i Planiranje saobraćajnih tokova i korišćenje prostora - ovde

2019-10-02 11:51:09

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati - dr Sanja Jevtić - ovde

2019-10-01 13:16:03

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 1

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 1 - ovde

2019-10-01 12:35:25

-- -- -- -- -- -- -- --