Administracija

Webmail » Login

Administracija » Login



- UPIS 2018. - prijava potencijalnih kandidata OVDE -

Obaveštenja

Rezultati - Organizacija prevoza 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-09-21 14:20:09

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2018-09-21 12:35:36

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ergonomija u saobraćaju, Ekološko inženjerstvo u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Ergonomija u saobraćaju i Ekološko inženjerstvo u saobraćaju - ovde

2018-09-20 13:49:22

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika železnicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom - ovde

2018-09-19 19:09:43

-- -- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Dragica Jovanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje i Nove računarske tehnologije u železničkom saobraćaju biće organizovano 25.09.2018. u 12h, kabinet 94a
Studenti specijalističkih studija predispitne obaveze iz predmeta koje drži dr Dragica Jovanović mogu polagati u terminu konsultacija uz prethodnu najavu na mail dr.dragicajovanovic@gmail.com.

2018-09-19 13:45:39

-- -- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Biljana Matić

Polaganje predispitnih obaveza za predmete koje drži dr Biljana Matić održaće se u petak 21. septembra 2018. godine od 9 časova u učionici 95.

2018-09-19 12:21:13

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarstvo i informatika, Protokoli i standardi u računarskim mrežama

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika i Protokoli i standardi u računarskim mrežama biće organizovano 25.09.2018. u 12h, kabinet 94a

2018-09-19 08:51:39

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje predispitnih obaveza (AutoCAD) iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara biće organizovano 20.09.2018. u 12h, kabinet 94a

2018-09-19 08:49:49

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Baze podataka

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Baze podataka biće organizovano 20.09.2018. u 12h, kabinet 94a

2018-09-19 08:49:01

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita - dr Dragica Jovanović - ovde

2018-09-18 12:27:49

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Baze podataka

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka - ovde

2018-09-18 10:43:49

-- -- -- -- -- -- -- --

Neispravne ispitne prijave (oktobarski ispitni rok 2018)

Neispravne ispitne prijave (oktobarski ispitni rok 2018) - ovde

2018-09-18 10:18:48

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2018-09-17 15:06:37

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zagađivanje i kontrola kvaliteta životne i radne sredine

Rezultati ispita iz predmeta Zagađivanje i kontrola kvaliteta životne i radne sredine - ovde

2018-09-17 15:04:42

-- -- -- -- -- -- -- --

Predispitne obaveze - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta održaće se 19. i 21. septembra od 9 časova u učionici 95.

2018-09-17 11:44:09

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2018-09-14 15:07:10

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Dijagnostika pouzdanosti železničkih SS i TK postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Dijagnostika pouzdanosti železničkih SS i TK postrojenja - ovde

2018-09-14 15:04:28

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji 2

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji 2 - ovde

2018-09-14 15:02:58

-- -- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - Upis 2018

Konačna rang lista - Upis 2018 (II upisni rok) - ovde

2018-09-14 15:00:21

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita rađenih 12.9.2018. - dr Zoran Bundalo ovde

2018-09-13 14:25:08

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza (za oktobarski rok) na predmetima koje predaje dr Sanja Jevtić, na osnovnim i specijalističkim studijama su ponedeljak-četvrtak u terminu od 10h.

2018-09-13 13:36:07

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezulteti - Železnički TK i SS uređaji 1

Rezulteti ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji 1 - ovde

2018-09-13 13:34:22

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2018-09-13 12:33:59

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezulteti - Organizacija prevoza 3

Rezulteti ispit iz predmeta Organizacija prevoza 3 - ovde

2018-09-13 12:33:02

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Inženjerska matematika 1, Inženjerska matematika 2 i Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2018-09-12 20:46:03

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Bundalo

Obaveštenje o terminima polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Zoran Bundalo - ovde

2018-09-12 10:14:15

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i šinski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i šinski saobraćajni sistemi - ovde

2018-09-12 07:59:22

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-09-12 07:58:15

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika železnicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom - ovde

2018-09-12 07:57:09

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji 1, Železnički TK i SS uređaji 2 i Mreže železničkih TK i SS postrojenja - ovde

2018-09-11 13:44:30

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Ekologija

Polaganje predispitnih obaveza (test/kolokvijum) iz predmeta Ekologija i odbrana seminarskog rada biće organizovana 14.09.2018. u 12.00 časova, kabinet 75

2018-09-11 12:38:47

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Eksploatacija železnica 1

Rezultati ispita - Eksploatacija železnica 1 ovde

2018-09-11 12:15:31

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Transportne osobine robe

Rezultati ispita - Transportne osobine robe ovde

2018-09-11 11:20:24

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Železničke pruge i stanice 1 i 2

Rezultati:
- Železničke pruge i stanice 1 ovde - Železničke pruge i stanice 2 ovde

2018-09-07 13:32:39

-- -- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista - Upis 2018 (II upisni rok)

Jedinstvena rang lista - Upis 2018 (II upisni rok) - ovde

2018-09-07 13:20:27

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2018-09-07 13:18:57

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-09-07 13:17:45

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekološko inženjerstvo u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Ekološko inženjerstvo u saobraćaju - ovde

2018-09-07 11:23:19

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Ekologija

Polaganje predispitnih obaveza (popravni test/kolokvijum) iz predmeta Ekologija biće organizovan 10.09.2018. sa početkom u 11 časova, kabinet 75
Odbrana seminarskih radova iz predmeta Ekologija biće organizovano 14.09.2018. sa početkom u 12 časova, kabinet 75

2018-09-07 11:21:12

-- -- -- -- -- -- -- --

Raspored polaganja prijemnog ispita - Septembar 2018

Raspored polaganja prijemnog ispita - Septembar 2018 ovde

2018-09-06 13:55:09

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2018-09-05 13:01:05

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati ispita iz predmeta Ekologija - ovde

2018-09-05 12:59:39

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Energetski procesi i okruženje

Rezultati ispita iz predmeta Energetski procesi i okruženje - ovde

2018-09-05 12:52:38

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zaštite na radu u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija zaštite na radu u saobraćaju - ovde

2018-09-05 12:50:55

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2018-09-05 10:36:20

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova, Vučni proračuni i predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-09-05 10:15:50

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mreže železničkih TK i SS postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Mreže železničkih TK i SS postrojenja - ovde

2018-09-04 14:37:26

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i održavanje elektrotehničkih postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Ugradnja, remont i održavanje elektrotehničkih postrojenja - ovde

2018-09-04 14:35:57

-- -- -- -- -- -- -- --

Rezultati - SS sistemi u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta SS sistemi u saobraćaju - ovde

2018-09-04 13:02:56

-- -- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Poslovna ekonomija 1, Poslovne finansije, Poslovne finansije železnice 1

Polaganje ispita iz predmeta Poslovna ekonomija 1, Poslovne finansije i Poslovne finansije železnice 1 planirano za 05.09.2018. sa početkom u 11:00 časova održaće se 05.09.2018. sa početkom u 14:00 časova

2018-09-04 11:17:40

-- -- -- -- -- -- -- --

  • Upis - Prijava potencijalnih kandidata - ovde

    Kandidatima sa stečenim srednjim obrazovanjem u trogodišnjem trajanju u septembarskom (II konkursnom roku) biće OMOGUĆEN upis na osnovne strukovne studije.

  • Važni datumi (III konkursni rok):

    Prijavljivanje kandidata:
    24, 25. i 26. septembar 2018. godine od 08:00 do 14:00 časova

    Polaganje prijemnog ispita:
    28. septembar 2018. godine u 10:00 časova

    Objavljivanje Jedinstvene rang liste:
    01. oktobar 2018. godine u 10:00 časova

    Objavljivanje Konačne rang liste:
    03. oktobar 2018. godine u 10:00 časova

    Upis primljenih kandidata:
    04. i 05. oktobar 2018. godine od 08:00 do 14:00 časova

  • Akreditacija

    Visoka železnička škola strukovnih studija među prvima je akreditovala svoje studijske programe.

  • Akta škole

    Akta i dokumenti Visoke železničke škole strukovnih studija.

  • Politika kvaliteta

    Visoka železnička škola strukovnih studija kao ustanova koja drži do svog renomea, aktivno radi na unapređenju kvaliteta, uslova rada i studiranja.

  • Javne nabavke

  • Informator o radu

  • Dodatne informacije

  • Arhiva obaveštenja

  • Kontakt

    Zdravka Čelara 14, Beograd
    011/32-92-517
    011/27-68-095
    office@vzs.edu.rs

  •